Kreatywne spotkanie z papierem: „Papieroplastyka z plastyka” dla dzieci i dorosłych w Concordia Design

Concordia Design Poznań mapa

niedziela 05.06.2016

wstęp wolny

Kreatywne spotkanie z papierem: „Papieroplastyka z plastyka” dla dzieci i dorosłych w Concordia Design

Czasami najprostszy materiał może stać się pretekstem do twórczych poszukiwań i pomysłem na wspólne, rodzinne spędzenie wolnego czasu. Tym razem Concordia Design zaprasza dzieci wraz z opiekunami, a także młodzież na wyjątkowe spotkanie z… papierem.

Najmłodsi wyczarują z niego w różnych technikach ptaki, które staną się potem ozdobą restauracji Concordia Taste. Z kolei starsze dzieci, młodzież i rodzice stworzą papierowe maski. Spotkanie zakończy wspólna sesja zdjęciowa z maskami. Warsztaty prowadzą nauczyciele i uczniowie Poznańskiego Liceum Plastycznego.

Papieroplastyka z plastyka
Warsztaty
Data: 05.06.2016
Godzina: 11:00 – 13:30
Wiek: bez ograniczeń
Wstęp wolny

Concordia zaprasza na niezwykłe, papierowe warsztaty, które poprowadzą uczniowie i nauczyciele z Liceum Plastycznego, które obchodzi w tym roku swój wyjątkowy jubileusz 70-lecia istnienia. Spotkanie składa się z dwóch modułów: jednego skierowanego dla tych najmłodszych oraz drugiego, w którym odnajdzie się zarówno młodzież, jak i dorośli.

Ptasie Radio – warsztat dla najmłodszych
Za pomocą origami oraz innych technik dzieci stworzą piękne, papierowe ptaki. Ptaki zrobione przez dzieci zawisną następnie w przestrzeni Concordii! Będzie można je tam oglądać jeszcze przez jakiś czas.

Papierowe emocje – warsztat dla młodzieży i dorosłych
W czasie, gdy młodsze dzieci będą wykonywały ptaki, starsze dzieci, młodzież i dorośli mogą wziąć udział w warsztatach, podczas których wykonają ciekawe, papierowe maski. Efekty pracy uwiecznione zostaną podczas sesji zdjęciowej pod koniec warsztatu. Okaże się, że papier może stać się świetnym materiałem do twórczych działań nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. To, co można z niego wykonać i jak wiele daje możliwości do kreatywnego działania pokażą nauczyciele i uczniowie poznańskiego liceum plastycznego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Kontakt:

(61) 667 44 00
kids@concordiadesign.pl
http://www.concordiadesign.pl

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty