Kreatywne niedziele z Małym Inżynierem

📅 poniedziałek 21.02.2022 do sobota 12.03.2022
🎫 75zł
Kreatywne Niedziele z Małym Inżynierem
Kreatywne Niedziele z Małym Inżynierem to idealna okazja, by spróbować czegoś zupełnie nowego. W czasie dwugodzinnych zajęć skonstruujemy i zaprogramujemy roboty z klocków LEGO lub poznamy świat programowania, tworząc własny kod w grze Minecraft. Podczas warsztatów z eksperymentów odkryjemy tajniki fizyki i chemii, wyprodukujemy bąblujące kule do kąpieli oraz rozciągliwego Slime, a także zobaczymy spektakularne wybuchy. Niedzielne warsztaty to doskonały sposób na rozbudzenie w dzieciach pasji do nauk ścisłych i pogłębienie ich zainteresowań.

Termin: Każda niedziela od 27 lutego 2022 r.

Przykładowe tematy:

• 27 lutego – Zbuduj RoboDinozaura! – Dzień Dinozaura
  • 6 marca – Fabryka Kosmetyków – Dzień Kobiet
  • 13 marca – Zakoduj to! – Dzień Matematyki
  • 20 marca – Kolorowe Slimy – Dzień Wiosny
  • 27 marca – Wyścig Formuły 1
  • 3 kwietnia – Nauka Cię oszuka- Prima Aprilis

Warsztaty godzinach: 10.00-12.00

Grupy wiekowe: 5-7 lat oraz 8-12 lat

Czy i jak motywować dzieci

Lokalizacja:

Mały Inżynier