Kreatywki – zajęcia dla dzieci 3-6 lat w LaLoba Care & Activity

Laloba Care&Activity, ul. Beskidzka 30C
📅 poniedziałek 22.10.2018 do poniedziałek 29.10.2018
Kreatywki - zajęcia dla dzieci 3-6 lat w LaLoba Care & Activity

To zajęcia dla dzieci 8-13, których celem jest wzbudzenie w dzieciach ciekawości świata i pokazanie jak bawić się nauką. Zajęcia przybliżą praktyczne metody i techniki uczenia się, rozbudzą kreatywność i pomogą wydobyć ukryte talenty.

Można powiedzieć, że Kreatywki są ewenementem, gdyż w żadnej szkole nie pokazują dzieciom w jaki sposób powinny się uczyć. Dzięki zajęciom dzieci w niedługim czasie powinny poprawić swoje oceny w szkole. Dodatkowo poznane techniki pozwolą im na osiąganie dobrych wyników w dalszym toku edukacji, jak i późniejszego życia zawodowego. Celem tych zajęć jest również pokazanie, iż nauka jest przyjemna i są sposoby żeby ją przyspieszyć. Zajęcia są skierowane do wszystkich dzieci. Zarówno tych mających obecnie problemy z nauką jak i do tych które chcą się uczyć jeszcze lepiej niż obecnie.

Kiedy: poniedziałki godz. 17:30

Lokalizacja: Beskidzka 30C

Zapisz swoje dziecko na pierwsze bezpłatne zajęcia:

Telefon: 570-577-677 lub 666-290-333

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Mail: recepcja@laloba.pl

www.laloba.pl