Krakowskie wakacje z kulturą – warsztaty artystyczne dla młodzieży

Warszawska 5, Kraków mapa

niedziela 24.07.2022 do piątek 05.08.2022

1760

Krakowskie wakacje z kulturą - warsztaty artystyczne dla młodzieży

Zapraszamy na pierwszy turnus Krakowskich wakacji z kulturą!

To 13 dni intensywnych warsztatów twórczych, które będą odbywały się w dwóch blokach tematycznych. „Techniczne” (ruch, głos, savoir-vivre&wystąpienia publiczne oraz muzyczne-instrumentarium) oraz „artystyczne” (zajęcia wokalno-aktorskie oraz z produkcji filmów). Zajęcia odbywają się w grupach dwunastoosobowych w przestrzeniach krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

Zapraszamy młodzież w wieku 12-19 lat. 

Oprócz tego na uczestników będą czekały zajęcia animacyjne oraz wyjścia do krakowskich instytucji kultury – galerii, muzeów i teatrów.

Wszyscy uczestnicy Krakowskich wakacji z kulturą będą objęci ubezpieczeniem NNW (suma ubezpieczenia 20 000 zł).

 

CO UCZESTNICY WYNIOSĄ Z ZAJĘĆ?

post3Każda grupa uczestniczy w tych samych warsztatach, jednak nie znaczy to, że każda osoba wyniesie z wakacji z kulturą te same doświadczenia i tę samą wiedzę. Wiemy, że wszyscy jesteśmy różni – każdy ma swój talent, pasję, osobowość i niepowtarzalna twórczą energię. Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, aby wspólne części były ogólnorozwijające dla każdej osoby – nie tylko pod względem artystycznym, ale aby wyniesione z nich umiejętności były uniwersalne i mogły być wykorzystywane w codziennych życiu – w szkole, w domu, na studiach, w pracy…

W trakcie artystycznego bloku uczestnicy będą szukać swojej indywidualnej drogi twórczej w czym będą ich wspierać doświadczeni instruktorzy. Zwieńczeniem tych poszukiwań będzie finałowy pokaz, który odbędzie się na deskach Sceny Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Do wyboru są trzy oferty:

  • pełna oferta zajęć + jeden posiłek = 1760 zł
  • pełna oferta zajęć + trzy posiłki = 2150 zł
  • pełna oferta zajęć + trzy posiłki + noclegi = 2500 zł

W roku 2022 odbędzie się także drugi turnus Krakowskich wakacji z kulturą w terminie: 7-19 sierpnia 2022 r.

Szczegóły oferty, informacje o kadrze oraz formularz zapisów znajdują się na stronie internetowej: https://wakacjezkultura.pl/. Zapraszamy do kontaktu z organizatorami: tel. +48 790 73 79 79, e-mail: biuro@wakacjezkultura.pl.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Krakowskie wakacje z kulturą

To nowy punkt na kulturalnej mapie Krakowa - 13 dni intensywnych warsztatów artystycznych (muzycznych, aktorskich, wokalnych i filmowych) dla młodzieży w wieku 12-19 lat. Zajęcia będą prowadzone przez pedagogów z polskich szkół teatralnych, aktorów, reżyserów, tancerzy, specjalistów …

Więcej

Adres:

Warszawska 5
31-155 Kraków


Kontakt:

+48790737979
biuro@wakacjezkultura.pl
https://wakacjezkultura.pl/
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:filmmuzykateatr