Kotek Włodek z Nowej Huty w prezencie!

Nowohuckie Centrum Kultury mapa

sobota 10.12.2016 do sobota 24.12.2016

Kotek Włodek

Kotek Włodek z Nowej Huty – Bajka z historią w tle!

Książka „Kotek Włodek z Nowej Huty” autorstwa Iwony Gierłach to szczególna propozycja wydawnicza. Łączy w sobie pogodne przygody sympatycznego zwierzaka z historią Nowej Huty. To swoisty przewodnik po tym wyjątkowym pod wieloma względami miejscu na mapie Krakowa i Polski.

Bajka bawi i uczy najmłodszych, a dla dorosłych może być nostalgiczną podróżą do świata ich młodości i czasów dawno minionych. Na uwagę zasługuje również wystylizowana szata graficzna wydawnictwa – stworzona przez Joannę Styrylską – nawiązująca do estetyki rysunku i techniki kolażu lat 60/70.

Kotek Włodek z nowej Huty może być ciekawą propozycją książkową, dedykowaną małym i dużym dzieciom, mieszkańcom Nowej Huty i tym, którzy interesują się jej historią.

Książkę można kupić w Nowohuckim Centrum Kultury, a wizerunek kotka z bajki Iwony Gierłach będzie wykorzystywany przy okazji organizowanych przez NCK imprezach i wydawnictwach dedykowanych dzieciom.

Książka ma być pomostem między przeszłością a przyszłością Nowej Huty, pokazującą nie tylko to, co piękne i wartościowe w dawnej Hucie, ale też to, jak piękna i warta odwiedzenia jest ta dzielnica Krakowa obecnie. Jest to książka, która łączy trzy pokolenia jej mieszkańców.

Iwona Gierłach

Książkę można kupić w Kasie Nowohuckiego Centrum Kultury w cenie 23 zł.

Więcej informacji:

www.kotekwlodek.pl

www.facebook.com/kotekwlodekNH

 

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kotek Włodek z Nowej Huty w prezencie!

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury to instytucja, która od ponad trzydziestu lat nakręca kulturę w Krakowie. Rok w rok odbywa się w nim półtora tysiąca przedstawień, festiwali, wystaw, wykładów i konferencji - dla trzystu tysięcy ludzi.  …

Więcej

Adres:

Aleja Jana Pawła II 232
Nowa Huta
31-913 Kraków


Kontakt:

(012) 644 02 66
nck@nck.krakow.pl
http://www.nck.krakow.pl
facebook