Kopciuszek i kamień życia – już na DVD

poniedziałek 30.01.2023 do niedziela 05.02.2023

Kopciuszek i kamień życia - już na DVD

Zgubiony na balu pantofelek to nic w porównaniu z zaczarowanym w mysz księciem, którego uratować może jedynie legendarny kamień życia!

Bohaterowie animacji „kopciuszek. Historia prawdziwa” powracają w nowym filmie, który aż tętni od porywających przygód i magicznych bohaterów. Za oryginalny i pomysłowy scenariusz odpowiedzialny jest Robert Taylor – autor zrealizowanego przez wytwórnię Dreamworks Animation serialu „Mustang: duch wolności”.

Kopciuszek wraz z początkującą czarodziejką i dwiema rozgadanymi myszami stawia sobie za punkt honoru, aby odczarować zamienionego w gryzonia księcia Alexa. Niestety żadne magiczne zaklęcia nie chcą odwrócić złego uroku, więc jedynym sposobem na przywrócenie ukochanemu ludzkiej formy jest odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Przyjaciele udają się na pełną przygód, cudów i niebezpieczeństw wyprawę do dalekich krain. Spotkają na swojej drodze zaczarowaną chmurę, chodzące drzewa, gadatliwego dżina, utalentowaną kulinarnie kotkę, pozornie niebezpiecznego niedźwiedzia a także mieszkającą w wielkim pałacu Królową Lasu. Wszystko wskazuje jednak na to, że będący ostatnią nadzieją Kamień Życia znajduje się w złych rękach. Ukradła go bowiem mieszkająca na odludziu Królowa Pustyni, która za jego sprawą pragnie zostać najpotężniejszą czarodziejką na świecie. Czy przyjaźń Kopciuszka i jej przyjaciół okaże się na tyle silna, aby wytrwać do samego końca tej niesamowitej przygody? Jeżeli jest to uczucie szczere i prawdziwe to nie straszne mu nawet największe czary tego świata!

Gatunek: animowany, przygodowy, komedia

Produkcja: USA 2022

Reżyseria: ALICE BLEHART („Kopciuszek. Historia prawdziwa”)

Scenariusz: ROBERT TAYLOR („Mustang: Duch wolności” – serial)

Obsada angielskiej wersji językowej: GERI COURTNEY-AUSTEIN („Zadzwoń do Saula” – serial), ASHLEY BORNANCIN („Jeżyk i przyjaciele”, „Jeźdźcy smoków”), TONY AZZOLINO („Kopciuszek. Historia prawdziwa”, „Kumple z dżungli”)

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:film