Konkurs Disney

Data wydarzenia: poniedziałek 12.03.2012 do piątek 06.04.2012

Konkurs Disney

Disney oraz magazyn dla dzieci Księżniczka zapraszają wszystkie małe księżniczki do wielkiego konkursu „Ta opowieść zaczyna się od Ciebie”.
Zaprojektuj królewską wizytówkę na drzwi swojej komnaty i wygraj wycieczkę do DISNEYLAND PARIS, meble do swojego pokoju lub jedną z ponad 90 fantastycznych nagród.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.disney.pl/konkursksiezniczki i użyjesz wyobraźni, aby stworzyć dzieło zainspirowane jedną z ulubionych księżniczek Disneya.

W numerze 4/12 magazynu Księżniczka, Dla czytelniczek magazynu "Księżniczki"” przygotowany został specjalny kod, który można wykorzystać w programie, aby móc zamieścić na projekcie postać Arielki.

Autorka najciekawszej wizytówki spędzi magiczny weekend w Disneyland Paris, gdzie spotka na żywo księżniczki Disneya podczas niezapomnianej kolacji. Ale to nie wszystko!

Na pozostałych uczestników czekają: komplet bajecznych mebli oraz zestawy lalek, książek, płyt z muzyką, filmów DVD, gier komputerowych i zapasów soczków.

Zajrzyjcie do magazynu Księżniczka numer 4/12 oraz na www.disney.pl/konkursksiezniczki .

SPECJALNIE dla Czytelników MIASTODZIECI wykreowany został KOD: "LAMPIONY". Można go wykorzystać do odblokowania postaci księżniczki Roszpunki (z filmu Zaplątani) i użycia jej w kreacji wizytówki.

Patronami medialnymi konkursu "Ta opowieść zaczyna się od Ciebie" są: Przyjaciółka, Dzieci.pl, MiastoDzieci.pl, Radio Bajka oraz QUKI.PL.