Konkurs Disney

📅 poniedziałek 12.03.2012 do piątek 06.04.2012
Konkurs Disney

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.disney.pl/konkursksiezniczki i użyjesz wyobraźni, aby stworzyć dzieło zainspirowane jedną z ulubionych księżniczek Disneya.

W numerze 4/12 magazynu Księżniczka, Dla czytelniczek magazynu "Księżniczki"” przygotowany został specjalny kod, który można wykorzystać w programie, aby móc zamieścić na projekcie postać Arielki.

Autorka najciekawszej wizytówki spędzi magiczny weekend w Disneyland Paris, gdzie spotka na żywo księżniczki Disneya podczas niezapomnianej kolacji. Ale to nie wszystko!

Na pozostałych uczestników czekają: komplet bajecznych mebli oraz zestawy lalek, książek, płyt z muzyką, filmów DVD, gier komputerowych i zapasów soczków.

Zajrzyjcie do magazynu Księżniczka numer 4/12 oraz na www.disney.pl/konkursksiezniczki .

SPECJALNIE dla Czytelników MIASTODZIECI wykreowany został KOD: "LAMPIONY". Można go wykorzystać do odblokowania postaci księżniczki Roszpunki (z filmu Zaplątani) i użycia jej w kreacji wizytówki.

Patronami medialnymi konkursu "Ta opowieść zaczyna się od Ciebie" są: Przyjaciółka, Dzieci.pl, MiastoDzieci.pl, Radio Bajka oraz QUKI.PL.