Koncert finałowy XXIII Przeglądu Piosenki o Łodzi Łódzkie Skrzydła 2017

Aula Akademii Muzycznej w Łodzi przy ul. Żubardzkiej 2a
📅 poniedziałek 29.05.2017
obraz kobieta w łodzi przegląd piosenki o Łodzi
Towarzystwo Przyjaciół Łodzi zaprasza na Koncert finałowy XXIII Przeglądu Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2017”  połączony z promocją płyty pt. „Okno do mojego miasta”, który odbędzie się 29 maja 2017 r., w Auli Akademii Muzycznej w Łodzi,  przy ul. Żubardzkiej 2a. Początek o godz. 11.00.

W koncercie wystąpią laureaci wyłonieni w czasie konkursowych przesłuchań,  spośród ponad 700 uczestników, ze szkół, przedszkoli i placówek pozaszkolnych Łodzi i województwa. Usłyszymy stare, nowe oraz premierowe, piosenki o Łodzi  prezentowane przez solistów, zespoły i chóry.

Organizatorem projektu jest Towarzystwo Przyjaciół Łodzi, które od ponad dwudziestu lat niekonwencjonalnie, bo poprzez piosenki,  przybliża najmłodszym członkom naszej społeczności historię, tradycję i współczesność naszego miasta, pogłębiając tym samym więzi z „Małą Ojczyzną”.

Projekt dofinansowany został z budżetu Miasta Łodzi

Serdecznie zapraszamy.