Koncert dla rodzin z okazji Dnia Dziecka w Pałacu w Rybnej, Tarnowskie Góry

Pałac w Rybnej, Tarnowskie Góry mapa

niedziela 03.06.2018

5 zł

koncercie z okazji Dnia Dziecka

Pałac w Rybnej otwarty jest dla najmłodszych cały rok! Dla tego najbardziej wymagającego odbiorcy stworzyliśmy cykl Rybna Dzieciom. Proponujemy w jego ramach spotkania z muzyką artystyczną, wprowadzających w świat piękna, pasji i wielorakich korzyści związanych ze słuchaniem i wykonywaniem muzyki, grą na instrumentach, śpiewem, tańcem – sztuką.

„Zanurz się w oceanie muzyki, wejdź w świat baśni i opowieści. Za bramą Pałacu czeka inny świat, pełen piękna, fascynujących historii, legend związanych z tym miejscem, poddany prawom czasu, który płynie inaczej…”

Najbliższy koncert w ramach cyklu Rybna Dzieciom to koncert z okazji Dnia Dziecka – 3 czerwca 2018 o godz. 11.00 utwór Camille Saint Saensa „Karnawał zwierząt” zagra Duo Siostry Gajeckie: Aleksandra Gajecka-Antosiewicz i Hanna Balcerzak (fortepian).

Bilety w cenie 5 zł można zakupić w dniu koncertu w recepcji Pałacu. Zachęcamy również do skorzystania z oferty rodzinnych obiadów (dwudaniowy obiad w cenie 28 zł osoba dorosła, 18 zł dziecko). Informacje i rezerwacje pod nr tel 32 284 18 37.

Zapraszamy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckakoncert

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także