Koncert Chórów Dziecięcych – Viva La Musica

Okęcka Sala Widowiskowa, 1 Sierpnia 36A mapa

sobota 12.05.2018

Koncert Chórów Dziecięcych - Viva La Musica

Zapraszamy na koncert VIVA LA MUSICA w wykonaniu chórów dziecięcych Kinderchor AUGUSTANA (Augsubrg, Niemcy) oraz Chór Dziecięcy CANZONETTA (Warszawa). Godzina 18:00.

Chór dziecięcy AUGUSTANA jest częścią Sing-und Musikschule Mozartstadt Augsburg i składa się z dzieci w wieku 9-14 lat. Chór wykonuje repertuar a cappella i z towarzyszeniem instrumentalnym, a także uczestniczy w przedstawieniach realizowanych w Teatrze Miasta Augsburg (np. Evita, Carmen, Jaś i Małgosia). Chór prowadzi dyrygent Günther Sailer.

CANZONETTA – chór dziecięcy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina w Warszawie ma bardzo długą tradycję. Od 1995 roku dyrygentem chóru jest Elżbieta Siczek. Chór bierze czynny udział w życiu koncertowym szkoły, a także reprezentuje szkołę uczestnicząc w koncertach i festiwalach (np.: podczas Tygodnia Japońskiego w Warszawie w 2007, w ramach Jazz Jamboree 2013 na zaproszenie Michała Kulentego).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
DOm Kultury włochy zajęcia dla dzieci

Dom Kultury Włochy

Misją Domu Kultury Włochy jest kształtowanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień młodych ludzi, wyzwalanie ich fantazji i wyobraźni a grupie 50+ dostarczanie nowej wiedzy na najwyższym poziomie.

Więcej

Adres:

ul. Bolesława Chrobrego 27
02-479 Warszawa


Kontakt:

22 863 73 23
dkw@dkwlochy.pl
http://www.dkwlochy.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:koncertmuzyka