Kiedy kota nie ma… Spektakl wyjazdowy Teatru Capitol

Kino Kijów mapa

piątek 03.02.2023 do sobota 18.02.2023

Kiedy kota nie ma... Spektakl wyjazdowy Teatru Capitol

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak!

Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

18.02.2023r., godz. 16:00

Kiedy kota nie ma
Kino Kijów, Aleja Zygmunta Krasińskiego 34, Kraków

Bilety online: www.teatrcapitol.pl
REZERWACJA: tel.:(+48) 733 777 840

JOHNNIE MORTIMER & BRIAN COOKE
KIEDY KOTA NIE MA
reżyseria Andrzej Rozhin
scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz
przekład Klaudyna Rozhin
opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz

Kilka słów o teatrze
Warszawski Teatr Capitol to jeden z największych i najprężniej rozwijających się teatrów prywatnych w Polsce. Powstał w 2008 roku dzięki inicjatywie aktorki i obecnej dyrektor teatru Anny Gornostaj oraz jej męża, reżysera Stanisława Mączyńskiego.
Bawimy Widzów nie tylko w Polsce, ale również zagranicą nieustannie już od 14 lat.
Wysoki poziom teatru gwarantuje bogaty i różnorodny repertuar komediowy, budowany dzięki współpracy z wybitnymi reżyserami teatralnymi oraz wyśmienitymi aktorami.

Na deskach Teatru Capitol występują znakomici aktorzy oraz ludzie teatru, wśród nich m.in. Olaf Lubaszenko, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Koroniewska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Aleksandra Domańska, Paweł Koślik, Krzysztof Tyniec, Olga Bończyk, Hanna Śleszyńska, Maciej Damięcki, Piotr Gąsowski, Daria Widawska, , Viola Arlak, Łukasz Nowicki, Joanna Moro, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Chotecka, Jacek Lenartowicz, Wojciech Wysocki i Anna Gornostaj – dyrektor teatru, którą można oglądać w takich spektaklach, jak: „Wykrywacz kłamstw”, „Kiedy kota nie ma…”, oraz „Dajcie mi Tenora!”.

Repertuar Teatru obfituje w słynne teatralne hity takie jak: najnowsza farsa „Kochane pieniążki” Raya Cooneya, „O co biega?” Philipa Kinga, „A mi to rybka!” Francisa Vebera, „Dajcie mi Tenora!” Kena Ludwiga oraz wiele innych bawiących do łez przedstawień.

Bilet do Teatru Capitol to wejściówka do świata komedii, błyskotliwych dialogów, dowcipnych ripost i pikantnych fars z udziałem gwiazd!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:teatr