Kids for Kids – największa impreza dla małych i dużych we Wrocławiu!

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław mapa

niedziela 01.12.2019

Kids for Kids atrakcje dla dzieci Wrocław

Weź udział w szczytnej inicjatywie w ramach projektu Kids for Kids i stań się jego znakomitą częścią.

Kids for Kids to autorski projekt, którego wartość edukacyjną i społeczną docenili Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk oraz  Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, udzielając mu wsparcia wraz z patronatami honorowymi.

Kids for Kids jest wydarzeniem cyklicznym, które na stałe wpisuje się w kalendarz eventowy Wrocławia. Przyświeca mu idea wzajemnej inspiracji, zabawy, motywacji i edukacji młodych osób.

Dzieci i młodzież, które osiągają sukcesy w swoich dziedzinach, będą miały wspaniałą okazję do tego aby swoją pasją, siłą woli, systematyczną pracą inspirować inne dzieci do aktywności, tworzenia, pracy w grupie. Dzieci czerpią od innych dzieci a projekt Kids for Kids jest wspaniałą do tego płaszczyzną.

O widowisku:

Tegoroczna edycja to koncert najwspanialszych bajkowych piosenek!
To niezwykłe spotkanie z ponad 250 utalentowanymi, młodymi Wrocławianami, którzy staną na scenie, aby przenieść nas w magiczny świat, pokazując jak talent, wzajemne wsparcie, życzliwość i systematyczna praca, czynią cuda!

To spektakularne widowisko muzyczno-multimedialne, w wykonaniu ponad 250 dzieci z Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective. Gościnnie wystąpi Grupa Akrobatyczna Everest a koncert poprowadzi Paweł Gołębski. Widowisko odbędzie się w Hali Stulecia w dniu 1 grudnia 2019 r. o godzinie 17.00

Bawmy się i pomagajmy! To hasło przyświeca twórcom projektu „Kids for Kids”.

Wymiar charytatywny projektu: Pulę, ponad 500 darmowych wejściówek na koncert otrzymają potrzebujące dzieci. Podczas koncertu odbędzie się kwesta na rzecz podopiecznych  fundacji Cząstka Ciebie. Pomagać możemy przez cały rok, wpłacając darowiznę na konto Fundacji Cząstka Ciebie 74 1750 0012 0000 0000 3491 9062

 Szefem projektu, mającego na celu otworzyć ludzkie serca i umysły, jest Krystyna Wróblewska wraz z zespołem agencji Wróblewska Business Event.

Na wydarzenie zapraszają: Krystyna Wróblewska z zespołem agencji Wróblewska Event (organizator), Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS) | Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego (Współorganizator), Hala Stulecia (Partner), MAM Młodzieżowa Akademia Musicalowa, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective, Grupa Akrobatyczna Everest, Paweł Gołębski.

Linki do sprzedaży biletów:

https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/kids-for-kids/?partner=wroblewskaevent

https://sklep.ebilet.pl/aavd/197876908627591169

http://kbq.pl/44285

Projekt jest współfinansowany z budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Program Kids for Kids- 1 grudnia 2019 – godz. 17.00-18.15 – Hala Stulecia – Widowisko muzyczno-multimedialne
W programie:

– koncert w wykonaniu MAM Młodzieżowej Akademii Musicalowej –

  11 utworów ok 55 min

– Animacje z publicznością prowadzone przez Pawła Gołębskiego

– Wywiady na scenie  z małymi artystami

– Pokazy akrobatyczne w wykonaniu Grupy Everest

– Pokaz confetti lub serpentyn

– Latająca Mary Poppins

 

atrakcje dla dzieci Wrocław 2019 - Kids for Kids
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie