Kartki Pana Andersena- spektakl Teatru Figurki w Klubie Kultury Wola

Data wydarzenia: niedziela 15.04.2018

Wstęp: 10,00 zł

Kartki Pana Andersena- spektakl Teatru Figurki w Klubie Kultury Wola

Pewnego wiosennego dnia pan Andersen wybrał się na spotkanie ze swoim wydawcą. Chciał mu pokazać swoją nową książkę. Ale nagły wiatr porwał kartki pana Andersena i świat baśni stanął na głowie.

W kwiatuszku zamiast Calineczki znalazła się obrzydliwa ropucha. Do Myszy i Calineczki, zamiast kreta, przychodzą w gości „stare trolle pierwszej klasy z ogonami”. Dzielny ołowiany żołnierzyk próbuje odpłynąć na liściu nenufaru…

Jak zakończy się ta historia? Za pomocą pięknych cieniowych obrazów opowie nam ją Alla Maslovskaya z Teatr Figurki!

Spektakl połączony jest z warsztatami z robienia cieniowego kwiatka i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-7 lat. Rodzice mogą towarzyszyć dzieciom w tej przygodzie!

Wstęp: 10 zł/os.

15 kwietnia, niedziela godz. 11:00