Kapelusze z ulicy Kilińskiego – spotkanie autorskie

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1 mapa

niedziela 09.02.2020

Kapelusze z ulicy Kilińskiego – spotkanie autorskie

„Kapelusz był nieodzownym elementem stroju dla dzieci i dorosłych. Wprost nie wypadało wyjść na ulicę bez takiego nakrycia głowy” – czytamy w publikacji Agnieszki Wojciechowskiej–Sej. Autorka stworzyła dla nas piękną opowieść o kapeluszach, które można było spotkać na ulicach Gdyni.

Zapraszamy wszystkich miłośników miasta z morza i marzeń na spotkanie, w trakcie którego zaprezentujemy fragmenty książeczki o „Kapeluszach z ulicy Kilińskiego”. Zaś wisienką na torcie będą warsztaty z powstawania nakryć głowy z lat 20., które odbędą się po spotkaniu.

Publikacja „Kapelusze z ulicy Kilińskiego” powstała w trackie projektu, który został zrealizowany dzięki programowi „Kultura – Interwencje 2019”.

Prowadzenie: Iza Meronk
Wstęp wolny

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

godz. 11:00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kapelusze z ulicy Kilińskiego – spotkanie autorskie

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Więcej

Adres:

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1
81 - 374 Gdynia


Kontakt:

58 / 66 20 910; 58 / 71 11 245
sekretariat@muzeumgdynia.pl
http://www.muzeumgdynia.pl
facebook