kampania społeczna Fundacji Jednym Śladem

poniedziałek 30.01.2012 do niedziela 12.02.2012

Prawnicy, duchowni, lekarze, budowniczy, dziennikarze& co ich łączy? Wszyscy są motocyklistami
i biorą udział w kampanii „Ja Motocyklista” organizowanej przez Fundację Jednym Śladem.
W ramach kampanii każdy wielbiciel motocykli może odsłonić przed obiektywem aparatu swoje codzienne, ludzkie oblicze.

Finałem kampanii będzie wystawa fotograficzna w centrum Warszawy. Jej celem jest zmiana postrzegania motocyklistów i pokazanie, że „motocykliści są wszędzie". Kochasz motocykle? Dołącz do nas!

Idea
Młody, niestabilny emocjonalnie, nieodpowiedzialny dawca nerek pędzący z niedozwoloną prędkością na „ścigaczu" – tak wielu z nas postrzega motocyklistę. Zwykle nie zdajemy sobie sprawy, że wielu z nich spotykamy w naszym codziennym życiu. Lekarz, ksiądz, prezes firmy motocyklistą?! Tak! Uświadomienie sobie tego, że na motocyklach jeżdżą osoby, które znamy, lubimy i szanujemy sprawia, że zaczynamy przychylniej patrzeć na użytkowników tych jednośladów i jesteśmy bardziej skłonni być dla nich uprzejmym na drodze.

Motocykliści łączą się!
Do kampanii zaproszeni są wszyscy motocykliści, którzy mają ochotę wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. W umówione weekendy motocykliści są fotografowani zarówno w stroju motocyklowym, jak i codziennym, służbowym. Następnie zdjęcia są zestawiane jedno obok drugiego tak, by pokazać, że motocyklista to też człowiek. Do tej pory zgłosiło się już ponad 50 osób, a wśród nich przedstawiciele ochrony zdrowia, służb mundurowych oraz mediów.
Jeśli i Ty kochasz motocykle i chcesz nam pokazać czym zajmujesz się po zejściu z „rumaka", dołącz do nas! Info: www.jednymsladem.com.pl, mail: jednymsladem@jednymsladem.com.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także