Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy

niedziela 10.04.2016 do piątek 06.05.2016

Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy książka wydawnictwo rm

Najnowsza książka z serii „Sztuczki i triki piłkarzy” (wcześniej ukazały się w niej m.in. „Legia Warszawa” oraz „Real Madryt”) spodoba się wszystkim młodym miłośnikom piłki nożnej, którzy grają dla przyjemności na szkolnych czy podwórkowych boiskach. Przyda się także tym, którzy próbują swoich sił na poziomie wyczynowym – w szkółkach i klubach piłkarskich.

Celem autorów było pokazanie, że technika piłkarska to podstawowy element związany z uprawianiem tego sportu. Jest niezbędna, jeśli młody piłkarz chce stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który radzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach na boisku.

Zagrania i ćwiczenia prezentują piłkarze reprezentacji Polski, którzy wywalczyli awans do Mistrzostw Europy w 2016 roku. Nasza kadra narodowa prowadzona przez trenera Adama Nawałkę krystalizowała się w trakcie eliminacji, w których zespół odniósł miedzy innymi historyczne zwycięstwo nad drużyną Niemiec, obecnym mistrzem świata.

Książkę współtworzą profesjonaliści prowadzący jedną z największych Akademii Piłkarskich w Polsce. Dzięki nim młodzi zawodnicy mogą spełnić swoje marzenia i nauczyć się grać jak Lewandowski, Fabiański czy Błaszczykowski.

Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy
Tomasz Bocheński, Tomasz Borkowski
Format 205×290 mm
Stron 64
Więcej informacji na stronie Wydawnictwa RM: www.rm.com.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
 

Polecamy