Już 31 sierpnia radosne święto wszystkich dzieci, czyli Dzień Zabawy z Nickelodeon

Tor Wyścigów Konnych na Służewcu

sobota 31.08.2019

Dzień Zabawy 2019 Nickelodeon, atrakcje dla dzieci w Warszawie

Beztroskie święto dzieci powraca! Już w sobotę 31 sierpnia br. odbędzie się siódma edycja „Dnia Zabawy z Nickelodeon”! Radosne święto zabawy tym razem zostanie zorganizowane na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie, w godzinach 11:00 – 17:00. Tradycyjnie wstęp na Dzień Zabawy z Nickelodeon jest bezpłatny! Już po raz czwarty Partnerem Głównym wydarzenia jest Cyfrowy Polsat.

Dzień Zabawy z Nickelodeon to coroczne, wyjątkowe święto wspólnej zabawy, które na stałe wpisało się w kalendarz rodzinnych wydarzeń. Jego celem jest zwrócenie uwagi dzieci oraz ich rodziców na wartości płynące ze wspólnego spędzania czasu nie tylko przed ekranem telewizorów. Dlatego w dniu 31 sierpnia stacja Nickelodeon Polska w godzinach od 12:00 do 16:00 wygasi swoją antenę i stronę internetową http://www.nick.com.pl/, aby zachęcić dzieci w całej Polsce do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu z dala od telewizora oraz innych urządzeń elektronicznych.

Na uczestników będą czekać niezapomniane atrakcje

W programie Dnia Zabawy Nickelodeon znalazły się m.in.  różnorodne atrakcje sportowe, gry zespołowe i zręcznościowe, strefa Cyfrowego Polsatu z piłkarzykami i warsztatami plastycznym oraz malowaniem buziek. Nie zabraknie również konkursów z cennymi nagrodami oraz tradycyjnych minimaratonów!  Na uczestników czekać postaci znane z animacji Nickelodeon, czyli SpongeBob Kanciastoporty, Patryk i bohaterowie Psiego Patrolu. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert jednej z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia – Sylwii Przybysz.

Więcej informacji na http://www.nick.com.pl/dzienzabawy2019 oraz na profilu Nickelodeon Polska na Facebooku.

Partnerami wydarzenia są firmy Apart i Simba

 

 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także