Jedyne takie miejsce dla dzieci w Trójmieście! Centrum Riviera zaprasza do odwiedzenia świątecznego placu zabaw

Centrum Riviera mapa

środa 07.12.2022 do sobota 24.12.2022

Jedyne takie miejsce dla dzieci w Trójmieście! Centrum Riviera zaprasza do odwiedzenia świątecznego placu zabaw

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! Ich wyjątkowy klimat jest coraz bardziej odczuwalny niemal z każdym dniem. Z tej okazji, do Centrum Riviera powróciła jedyna w swoim rodzaju dekoracja świąteczna dla najmłodszych. Multimedialny plac zabaw zachęca swoim magicznym drzewem, zjeżdżalniami oraz interaktywnymi elementami. To miejsce trzeba odwiedzić!

Unikatowy na skalę całego Trójmiasta, magiczny plac zabaw w Centrum Riviera stał się jednym z ulubionych miejsc wielu rodzin. Sercem świątecznej krainy jest wysokie drzewo stworzone przez 15-osobowy zespół projektantów. Jego wnętrze kryje w sobie wiele wyjątkowych niespodzianek, w tym także leśne zwierzęta – sowy, misie, sarny czy wiewiórki. Kluczowym elementem świątecznego drzewa są także ukochane przez najmłodszych – zjeżdżalnie.

Ważną cechą świątecznego drzewka jest interaktywność. W jego wnętrzu znajduje się wiele przycisków, a każdy z nich sprawia, że świąteczna kraina zaczyna tętnić życiem – pojawia się dodatkowe oświetlenie, słychać kolędy, wiewiórka zaczyna czytać bajki, a figury zwierząt zaczynają poruszać się w magiczny sposób! Całości towarzyszy także wyjątkowa iluminacja świetlna.

– Świąteczna kraina z magicznym drzewem oraz unikatową iluminacją świetlną nie tylko gwarantuje świetną aktywną zabawę, ale także – co ważne dla wielu rodziców – rozbudza w dzieciach kreatywność. Nasza dekoracja w poprzednich latach spotkała się z fantastycznym odbiorem wśród wielu rodzin z całego Trójmiasta oraz okolic. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie podczas nadchodzących świąt – przekonuje Paweł Brach, dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Riviera.

Wizyta w Rivierze – zabawa połączona ze świątecznymi zakupami 

Mamy już grudzień, więc to najlepszy czas do zastanowienia się nad idealnymi upominkami dla swoich bliskich. W związku z tym, wizytę w świątecznej krainie Riviery warto połączyć z przedświątecznymi zakupami.

Istnieje niezliczona liczba pomysłów na idealny świąteczny prezent, więc nietrudno nie trafić z upominkiem – nawet dla najbliższej osoby. Właśnie dlatego ciekawą alternatywą jest zakup karty podarunkowej Centrum Riviera. Dzięki niej nie ma mowy o nietrafionym prezencie, ponieważ obdarowana osoba dostaje możliwość wybrania tego, o czym naprawdę marzy.

Zakupienie karty podarunkowej jest bardzo proste i szybkie, w związku z czym świetnie sprawdzi się także dla osób, które szukają prezentu na ostatnią chwilę. Można ją kupić na terenie Centrum Riviera – w punkcie informacyjnym oraz w kartomacie, a także online. Z kartą można nie tylko zrobić zakupy w jednym z 250 sklepów akceptujących płatność MasterCard, ale także skorzystać z oferty restauracji, drogerii czy lokali usługowych.

Więcej informacji nt. karty podarunkowej Centrum Riviera znajduje się pod linkiem: https://www.centrumriviera.pl/#!/karta-podarunkowa

Jedyny w swoim rodzaju przedświąteczny czas to idealny czas na rodzinne spędzenie czasu. Wizyta w Centrum Riviera nie tylko przyniesie wiele radości i frajdy w świątecznej krainie, ale także będzie świetną okazją do zaopatrzenia się w upominki dla najbliższych.

https://www.centrumriviera.pl/#!/wydarzenia/MAGICZNY-SWIATECZNY-PLAC-ZABAW,4694

Jedyne takie miejsce dla dzieci w Trójmieście! Centrum Riviera zaprasza do odwiedzenia świątecznego placu zabaw
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook