Jak spędzić rodzinne święta inaczej niż zwykle?

Holiday Inn Warszawa Józefów mapa

środa 07.12.2016 do piątek 23.12.2016

Jak spędzić rodzinne święta inaczej niż zwykle?

Marzą Ci się święta inne niż zwykle? Z dala od gorączki zakupów, wielogodzinnego gotowania i znużenia wywołanego oglądaniem po raz n-ty tych samych filmów w telewizji? Rozważ spędzenie świąt w ramach pakietu świątecznego w wybranym hotelu. To wcale nie musi być wydatek większy niż standardowe święta w domu, a z pewnością dostarczy więcej atrakcji i możliwości wypoczynku całej rodzinie.

Dlaczego? Bo hotele istnieją po to, aby spełniać marzenia swoich Gości i przygotowują na ten świąteczny czas naprawdę ciekawe propozycje. Czego możesz być pewna/y?

– odpoczniesz od gotowania, sprzątania i poczujesz, że nic nie musisz. W ramach pakietu świątecznego Twoja rodzina ma zwykle zapewnione pełne wyżywienie w formie rozbudowanego bufetu, czyli wyboru zup, zimnych przekąsek, dań gorących, ciast i deserów, a także napoi bezalkoholowych i alkoholi. Wigilia przygotowana jest w sposób tradycyjny. Standardem jest również bufet dziecięcy z przysmakami dla najmłodszych. O Wasz komfort w restauracji zadbają kelnerzy i kelnerki, a dyrektor hotelu osobiście przywita wszystkich Gości życząc im wyjątkowych świąt.

– co pewnie jest dla Ciebie ważne – w hotelu znajdziesz podniosłą atmosferę – piernikowe chaty kunsztownie przygotowane przez cukierników, zapach igliwia, świąteczne dekoracje, ogień w kominku i wiele innych świątecznych dekoracji podkreślających wyjątkowość Świąt Bożego Narodzenia.

– jeżeli cenisz kuluarową atmosferę, wiele hoteli chętnie udostępni Twojej rodzinie świątecznie zaaranżowaną salę na wyłączność – z własnym bufetem i kelnerem. Jeżeli obawiasz się, że nie poczujesz się jak w domu w pokoju hotelowym, pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o dodatkowy stroik świąteczny lub choinkę, a także obejrzeć jego wystrój korzystając z wirtualnego spaceru znajdującego się na większości stron internetowych hoteli. Wygodne, prawda?

– wyjazd z dziećmi to pakowanie stosu ubrań, zabawek i przydatnych sprzętów, o psie nie wspominając… Tak, tak. Dlatego wiele hoteli, szczególnie tych biorących udział w ogólnopolskim konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie lub należących do międzynarodowych sieci hotelowych mających misję służenia również rodzinom, zapewnia wiele konkretnych udogodnień, takich jak łóżeczka dziecięce, zabezpieczenia kontaktów i rogów mebli, wanienki, podgrzewacze do butelek, etc. Podczas kontaktu z działem rezerwacji wystarczy poprosić o listę tych udogodnień, a następnie je zamówić – nieodpłatnie. Niektóre hotele zamieszczają również te informacje na swoich stronach internetowych.

–  chcesz, aby Twoje dzieci naprawdę poczuły atmosferę świąt? Wyobraź sobie, jak bardzo będą podekscytowane, gdy będą odbierać swój prezent od prawdziwego Świętego Mikołaja, który tajemniczo wkroczy na salę! Albo jaką będą mieć frajdę piekąc skwierczące kiełbaski przy ognisku podczas wspólnego kolędowania z gitarą, czy jeżdżąc na łyżwach po lodowisku z innymi dziećmi zamiast siedzieć przed komputerem.

– Twoje dzieci łatwo się nudzą? Hotelarze są specjalistami od dostarczania atrakcji najbardziej wymagającym Gościom!  Standardem jest posiadanie profesjonalnych przestrzeni do zabawy z mnóstwem interesujących gier, zabawek tradycyjnych i multimedialnych oraz placów zabaw. Aby ułatwić rodzicom wypoczynek czy udanie się do SPA, coraz częściej organizowane są animacje. Podczas nich profesjonalni animatorzy prowadzą zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne czy gry sportowe. Dzięki temu dzieci mogą zawiązać nowe znajomości, wspólnie bawić się i doświadczać nowych aktywności. Wiele hoteli organizuje warsztaty o charakterze kulinarnym czy sportowym (odpłatnie lub w ramach ceny pakietu). Ich przekrój jest ogromny – od zdobienia pierników, spotkania z Szefem Kuchni, nauki masażu, zgłębiania tajemnic świata wina, kawy czy whisky, poprzez pieczenie chleba i pizzy, na zdobieniu bombek kończąc.

– wybierając hotel warto zwrócić uwagę, czy znajduje się on w ładnym przyrodniczo miejscu, które umożliwia zimowe spacery, a także czy jest w nim basen oraz inne obiekty rekreacyjne pozwalające ciekawie spędzić czas. Zapytaj, czy w hotelu jest basen, lodowisko, pole golfowe, park linowy, kort tenisowy, mini golf, a może SPA, aqua aerobic, strzelnica, ścianka wspinaczkowa czy kręgielnia? Co szczególnie Cię interesuje albo czego chętnie spróbujesz, aby przeżyć cos nowego?

– w biegu łatwo o czymś zapomnieć, prawda? Nie szkodzi. Warto wiedzieć, że jeżeli w drodze do hotelu lub już na miejscu uświadomisz sobie, że czegoś Ci brakuje, na przykład szczoteczki do zębów, płatków kosmetycznych, maszynki i kremu do golenia czy pilniczka do paznokci, wystarczy poinformować o tym dział Recepcji. Informacje o tzw. procedurze forget something możesz znaleźć na stronie internetowej lub w pokoju hotelowym. Pamiętaj, że gdy czegoś potrzebujesz możesz zwrócić się z prośbą do Manager on Duty (osoby z kadry menadżerskiej hotelu pełniącej dyżur; jej imię i nazwisko jest często prezentowane w widocznym miejscu przy Recepcji) lub do pracownika działu Recepcji. Miej pewność, że zrobią oni co w ich mocy, aby znaleźć możliwe rozwiązanie.

– zwróć uwagę, czy w cenie pakietu zawarto bezpłatny parking i dostęp do internetu WiFi oraz czy hotel przewiduje możliwość wcześniejszego check-in lub check-out (zameldowania i wymeldowania). Upewnij się, które elementy zawarte w opisie pakietu świątecznego są uwzględnione w jego cenie, a które wymagają dodatkowych opłat. Te informacje powinny być jasno wskazane. Rezerwując pobyt warto kontaktować się bezpośrednio z działem rezerwacji poprzez stronę internetową hotelu, a nie poprzez pośredników – dzięki temu będziesz mieć pewność najlepszej ceny i rzetelnej informacji zwrotnej. Przy pierwszym kontakcie z hotelem, w którym zamierzasz gościć warto zadać pytanie o procedurę płatności, a także otwarte pytanie: „Co jeszcze powinnam/powinienem wiedzieć o Państwa hotelu, aby mój pobyt przebiegł pomyślnie?”.

A teraz? Wyobraź sobie przytulne i pachnące piernikiem święta. Ogień skwierczy w kominku, czujesz ciepło herbaty lub grzanego wina w dłoniach, a przez okno podziwiasz panoramę zaśnieżonego lasu. Jest Ci błogo, a czas zdaje się płynąć wolniej… Nagle dobiega Cię śmiech Twoich bliskich – ich uśmiechnięte twarze są dla Ciebie najlepszym prezentem. Będzie mnóstwo wrażeń do opowiedzenia po Waszym powrocie.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Jeżeli marzy Ci się krótki wyjazd za miasto, odwiedź hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie. Wybór tego 4 - gwiazdkowy obiektu należącego do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group to gwarancja komfortu i miłych wspomnień. W Holiday …

Więcej

Adres:

ul. Telimeny 1
05 - 420 Józefów


Kontakt:

22 77 83 000
recepcja@holiday.aquila.pl
http://www.holiday.aquila.pl