III Bieg Mikołajkowy, Katowice

Dolina Trzech Stawów w Katowicach mapa

sobota 03.12.2016

3 stawy bieg mikołajkowy katowice
Z roku na rok pojawia się coraz więcej akcji, które mają zachęcić nas do aktywności mimo niskich temperatur. Jednym z takich wydarzeń jest Bieg Mikołajkowy w Katowicach, który odbędzie się już po raz trzeci.
III Bieg Mikołajkowy odbędzie się 3 grudnia na Dolinie Trzech Stawów. Dorośli będą mogli zmierzyć się w biegu na dystansie 5 i 10 km oraz w marszu nordic walking.

Nie zapomniano też o najmłodszych biegaczach, którzy będą mogli wziąć udział w biegu na dystansie 200, 500 i 1000 m. Biec mogą dzieci do lat 14. Organizatorzy nie wyznaczyli dolnej granicy wiekowej, gdyż dla najmłodszych przeznaczono najkrótszy dystans, w którym każdy kto ukończy odcinek będzie mógł poczuć się zwycięzcą. Wśród uczestników biegów na 500 oraz 1000 metrów zostaną nagrodzone trzy najszybsze dziewczynki i trzech najszybszych chłopców. Biegi dla dzieci rozpoczną się wspólną rozgrzewką o 9.50, o 10 rozpoczną się zawody. Każdy kto przekroczy linię mety otrzyma pamiątkowy medal.

Zapisy trwają do 18 listopada. Wpisowe dla dzieci zależnie od trasy wynosi 10/15 zł. Szczegółowe informacje na stronie III Biegu Mikołajkowego.

Podczas III Biegu Mikołajkowego zbierać będziemy karmę dla psów i kotów (suchą i mokrą), koce, ręczniki, rękawiczki jednorazowe, a także środki czystości, które przekażemy na rzecz Schroniska dla zwierząt w Tarnowskich Górach.

Przed biurem zawodów, które mieścić się będzie w budynku Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach (ul. Francuska 180 A) ustawione będą kartony, do których można wrzucać karmę.

Z góry wszystkim dziękujemy za chęć włączenia się w naszą akcję ?

Już 4 grudnia zapraszamy wszystkich na uroczyste otwarcie schroniska!
Zachęcamy do polubienia strony na Facebooku – AZYL DLA ZWIERZĄT – CICHY KĄT

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołajsportowo