Harpuś – z mapą do Parku Oruńskiego

Park Oruński, ul. Nowiny 2 mapa

niedziela 26.05.2019

1

Harpuś - z mapą do Parku Oruńskiego

Dzielnicowa Impreza na Orientację ,,Harpuś’’ 26 maja po raz kolejny zagości w Gdańskiej dzielnicy Orunia. Baza imprezy znajdować się będzie w zabytkowym, trzecim co do wielkości parku miejskim w Gdańsku – Parku Oruńskim im. Emilii Hoene .

Harpuś jest rekreacyjną imprezą na orientację – Zapraszamy wszystkich, osoby w każdym wieku, niezależnie od kondycji i umiejętności. Jesteśmy otwarci na najmłodsze szkraby, rodziny z małymi i dużymi dziećmi i prawie dorosłą młodzieżą! Doświadczeni biegacze również znajdą trasę dla siebie. Każdy uczestnik otrzymuje przed startem mapę oraz kartę startową. Na mapie zaznaczone zostaną punkty, a Twoim zadaniem będzie ich odnalezienie w terenie. Wybór wariantu, czyli drogi pomiędzy kolejnymi punktami, pozostaje w gestii uczestnika – możesz wybrać dowolną drogę między punktami. Świetna zabawa gwarantowana – 4 trasy do wyboru:

TRASA ZIELONA: 12 PK TRASA NIEBIESKA: 17 PK TRASA CZERWONA: 22 PK TRASA CZARNA: 30 PK

Po powrocie na metę wszyscy biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród i upominków oraz otrzymają pamiątkowy dyplom.

Plan imprezy :

od 10.30 do 12.15 – praca Biura Imprezy,
11.00 – godzina „0” dla wszystkich tras,
11:00 – 12:30 – start interwałowy wszystkich tras,
14.00 – planowane zakończenie imprezy

losowanie nagród i odbiór dyplomów odbywa się zaraz po przybyciu na metę; orientacyjne wyniki ze wszystkich tras będą wywieszane w trakcie trwania imprezy. Zapraszamy do spełnienia aktywnie niedzieli w Gdańsku !!!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także