Halloween w Gdańskiej. Tajemnica jeźdźca bez głowy

Biblioteka Gdańska w Łodzi mapa

sobota 30.10.2021

Halloween w Gdańskiej. Tajemnica jeźdźca bez głowy

Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na halloweenową grę „Tajemnica jeźdźca bez głowy”, inspirowaną kultową serią Scooby-Doo!
Do wyboru macie dwie godziny rozpoczęcia rozgrywki: 10:00 oraz 13:00.

Obowiązują zapisy:

  • telefonicznie 574 407 032
  • mailowo filia_32@biblioteka.lodz.pl
  • przez messengera biblioteki @BibliotekGdanskaLodz
  • bezpośrednio w bibliotece

Bibliotekarze znowu potrzebują pomocy Scooby’ego Doo i jego paczki! Ale niestety, Tajemnicza Spółka jest nieosiągalna (właśnie zajmują się sprawą potwora z bagien), dlatego wzywamy na pomoc młodych detektywów, którzy doskonale sobie radzą z wszelkimi potworami, duchami i innymi maszkarami.

Jeśli jesteś takim odważnym detektywem, pomóż nam z Jeźdźcem bez głowy…!  Tak! Nasza bibliotek nawiedzana jest przez dyniowego potwora, który straszy nam czytelników (i nas, bibliotekarzy, troszkę też). Pojawia się w niespodziewanie, jakby przechodził przez ściany i nocą buszuje w naszym księgozbiorze. Chyba czegoś szuka… Ale czego…? Może Ty się dowiesz?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo? Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami?

Naucz się komunikować się z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie