Guliwer i Pies w rozmiarze XXL już na DVD

📅 poniedziałek 12.12.2022 do poniedziałek 19.12.2022
Guliwer i pies w rozmiarze XXL już na DVD
Marmaduke to wielki pies, który daleko wykracza poza rozmiary standardowe rozmiary. Pewnego dnia za sprawą filmu video z własnymi wygłupami staje się bohaterem internetu. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który chce nauczyć czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

Nowy film reżysera animowanych przygód kota Garfielda.

PIES W ROZMIARZE XXL /MARMADUKE/
Reżyseria: MARK A.Z. DIPPÉ
W polskiej wersji językowej: CEZARY PAZURA i inni
Produkcja: USA 2022
Gatunek: animowany, komedia, przygoda
DVD

Dane techniczne DVD:
Język: polski dubbing 5.1
Czas: 84 min
Obraz: 16:9 (1.85:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu

Guliwer i pies w rozmiarze XXL już na DVD
GULIWER /GULLIVER POVERTAYETSYA/
Reżyseria: ILYA MAKSIMOV
W polskiej wersji językowej: KAROL JAKNIEWICZ, MAGDALENA WASYLIK, PAWEŁ SZCZĘSNY i inni
Produkcja: Ukraina, Cypr 2021
Gatunek: animacja, przygodowy
DVD

Współtwórcy hitu VAIANA: SKARB OCEANU i serialu MADAGSKAR przedstawiają nową odsłonę ponadczasowej opowieści!

Światowej sławy podróżnik i poszukiwacz przygód Guliwer zostaje zaproszony do krainy Liliputów, którą ocalił niegdyś przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu. W wyniku niefortunnego zbiegu zdarzeń bohater zamiast na powitalną ucztę, trafia jednak do lochu. A to nie koniec kłopotów, bo żądna podbojów flota Blefuscu przygotowuje kolejną inwazję. Już wkrótce los krainy Liliputów znów znajdzie się w rękach Guliwera. Tym razem wspieranego przez dzielnego mysiego kompana i nowo poznaną przyjaciółkę.

Dane techniczne DVD:
Język: polski dubbing 5.1