Grudniowy Mały Książkomaniak

czwartek 08.12.2016

bezpłatne

mały książkomaniak mikołajki 2016

8 grudnia 2016 r. odbędzie się impreza „Mikołajki książkomaniaka” stanowiąca podsumowanie tegorocznych działań. Wezmą w niej udział dzieci reprezentujące Kluby Małego Książkomaniaka z łódzkich szkół i przedszkoli. Podczas imprezy najbardziej aktywne Kluby otrzymają nagrody i dyplomy.

8 grudnia 2016 r., godz. 15.00

„Mały książkomaniak” zaprasza w grudniu!

Zbliża się finał IV edycji „Małego książkomaniaka”. Przed nami uroczyste podsumowanie tegorocznych działań.

Dowiemy się, który z klubów otrzyma nagrodę specjalną i tytuł Najlepszego Klubu Małego Książkomaniaka 2016 roku. W programie „Mikołajek książkomaniaka” znajdzie się także spektakl w wykonaniu Teatru Lalek „Arlekin”.

I tak kończymy nasze tegoroczne działania. Mamy nadzieję spotkać się z Małymi Książkomaniakami ponownie wiosną 2017 roku, kiedy to rozpocznie się V edycja tego przedsięwzięcia (będziemy wówczas świętować nasz pierwszy, mały Jubileusz). Tymczasem, w długie zimowe wieczory, my i Mali Książkomaniacy nie zapominamy o książkach. Będziemy czytać, czytać i czytać… aż do wiosny!

Zapraszamy do odwiedzania strony naszego projektu www.malyksiazkomaniak.pl (oraz naszych profili w serwisach społecznościowych facebook i twitter), gdzie znajdziecie relacje z naszych dotychczasowych działań oraz informacje o planowanych wydarzeniach, jak również szczegóły akcji Klub Małego Książkomaniaka.
Projekt dofinansowany przez Miasto Łódź oraz firmę Veolia.
Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęli:
TVP 3 Łódź, Radio Łódź, Dziennik Łódzki, Miasto Dzieci i Czas Dzieci.