Groteska zaprasza na sierpniowe spektakle!

Teatr Groteska, ul.Skarbowa 2 mapa

niedziela 16.08.2020

Groteska zaprasza na sierpniowe spektakle!

Po kilkumiesięcznej przerwie Teatr Groteska ponownie zaczął tętnić życiem. W niedzielę 2 sierpnia liczni widzowie obejrzeli „Calineczkę – niezwykłe przygody” w reż. Ireneusza Maciejewskiego. Zespół aktorski Teatru z ogromną radością i wzruszeniem zaprezentował pierwszy wakacyjny spektakl, a obsługa stanęła na wysokości zadania, aby wizyta w Grotesce była w pełni bezpieczna i zgodna z procedurami.

W każdą niedzielę sierpnia będzie można obejrzeć kolejne spektakle. 9 sierpnia na scenie pojawiły się „Ładne Kwiatki”.

Następnie na scenę wbiegną „Trzy Świnki” w reż. Lecha Walickiego, czyli solidna lekcja życia i przetrwania pokazująca, jak łatwo wpaść w pułapkę dorosłości. „Trzy Świnki” to przygoda, zabawa, tajemnica, wyzwania i oczywiście śmiech, czyli to, co najmłodsi lubią najbardziej. Spektakl zostanie zaprezentowany 16 i 30 sierpnia o godzinie 11:00.

Ostatnim sierpniowym tytułem jest „Kot w Butach” w reż. Roberta Jarosza. Tę znaną bajkę Groteska zaprezentuje 23 sierpnia.

„Cieszymy się, że w tych trudnych czasach nasz Teatr nadal przyciąga tak licznie dzieci i rodziców i niezmiennie wzbudza ich zaufanie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi widzowie mogli ponownie cieszyć się spektaklami na scenie i żeby ich wizyta u nas była bezpieczna” – mówi Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych Ewa Wajda. Bilety są dostępne online!

Ale to nie koniec! Już w połowie sierpnia ukaże się repertuar na I część sezonu teatralnego 2020/21, a w nim długo wyczekiwana premiera spektaklu „Niesamowite przygody 10 skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” w reż. Lecha Walickiego. Teatralna adaptacja popularnej i uwielbianej przez dzieci prozy Justyny Bednarek będzie równie ciekawa i porywająca na deskach Groteski. Więcej informacji wkrótce!

Promocja: 12 663 48 22 wew. 257

Biuro Obsługi Widza: 12 663 48 22 wew. 238, 244, 258

Wszystkie spektakle zostaną zaprezentowane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Więcej informacji na  www.groteska.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Groteska zaprasza na sierpniowe spektakle!

Teatr Groteska

Teatr Groteska w Krakowie jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych scen lalkowych w Polsce. Teatr założyli w 1945 roku wybitni artyści teatru: Zofia i Władysław Jaremowie – reżyserzy, inscenizatorzy i pionierzy nowoczesnego myślenia o …

Więcej

Adres:

ul. Skarbowa 2
31-121 Kraków
Kontakt:

12 633 48 22, 12 631 81 80
rezerwacja@groteska.pl
http://www.groteska.pl
facebook