Gra o GAKu – #zostańwdomu. Rodzinna gra planszowa

Gdański Archipelag Kultury mapa

wtorek 07.04.2020 do wtorek 14.04.2020

Gra o GAKu - #zostańwdomu. Rodzinna gra planszowa

Czas #zostańwdomu jest okresem dla wszystkich bardzo trudnym, ale może być również niezwykle kreatywny! Stwórz swój unikalny egzemplarz gry planszowej o GAKu, pokaż co wymyśliłeś, jak grasz i zgarnij nagrodę!

„Gra o GAKu!”, elementy planszówki można opracować samodzielnie, dowolną techniką, na podstawie udostępnionych materiałów lub tego co akurat jest w domu.

Podstawa:
– plansza do gry – może to być karta papieru, karton… Cokolwiek na czym można malować/rysować/naklejać. WAŻNE – na planszy muszą się zmieścić 24 pola – w tym 1. specjalne
– pionki – od 2 do 6, rolę pionka może pełnić wszystko – guziki, figurki z masy solnej, papieru, modeliny lub jakiekolwiek przedmioty użytku domowego. Każdy z graczy może stworzyć swój unikalny pionek.
– kostka do gry – powinna być standardowa, sześciościenna. Można użyć zwykłej kostki lub wykonać ją samodzielnie z papieru.
– karty do gry – podobnie jak w przypadku planszy- mogą to być kartki papieru, tektura i wszystko inne na czym można stworzyć karty dowolną techniką. Do gry wymagane jest 12 kart. Każda może być wykonana w inny, unikalny sposób. Karty mogą być wyświetlane na ekranie telefonu/tabletu/komputera.
Podczas zabawy należy zrobić zdjęcie swojej planszówki lub nagrać krótki film z trwającej rozgrywki.

Wszystkie materiały niezbędne do gry oraz zasady, a także regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.gak.gda.pl oraz w wydarzeniu na Facebook/GAK https://www.facebook.com/events/233203004541782/
Karty do pobrania w wydarzeniu lub na stronie www.gak.gda.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo-gdanski-archipelag-kultury-gak-warsztaty-zajecia-dzieci

GAK - Gdański Archipelag Kultury

Gdański Archipelag Kultury (GAK) powołany został w 1967 roku. Od ponad 45 lat aktywnie wspiera i kreuje działania artystyczne na terenie Trójmiasta. Przez ten okres znacznie zmienił swoje oblicze. Z instytucji mieszczącej się w jednym …

Więcej

Adres:

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk

Kontakt:

+48 58 306 66 76
sekretariat@gak.gda.pl
http://www.gak.gda.pl/

 
ZOBACZ TAKŻE:gry planszowezabawa