Gordonki w Bibliotece Gdańskiej

📅 sobota 29.01.2022
🎫 35zł
Gordonki w Bibliotece Gdańskiej
Zapraszamy wszystkie dzieci do lat 3 na zajęcia umuzykalniające oparte na teorii wychowania muzycznego E.E. Gordona.

Na czym polegają zajęcia gordonowskie?

Zajęcia gordonowskie, tzw. Gordonki to jeden z najskuteczniejszych sposobów odkrywania i rozwijania zdolności muzycznych dzieci przy jednoczesnym wspieraniu ich wszechstronnego rozwoju oraz umiejętności społecznych. Uczymy dzieci ROZUMIEĆ (audiować) a nie tylko odtwarzać muzykę, przyspieszamy tym samym rozwój mowy oraz możliwości szybszego przyswajania wiedzy z innych dziedzin.

Zajęcia oparte są na teorii wychowania muzycznego prof. Edwina Eliasa Gordona i prowadzone w formie muzycznej zabawy z użyciem pobudzających wyobraźnię rekwizytów oraz prostych instrumentów muzycznych.

Nie odtwarzamy utworów z nagrań, nie uczymy dzieci gotowych piosenek, ale podczas zajęć śpiewamy w rozmaitych skalach, stylach, tempach i metrach, improwizujemy wokalnie, rytmicznie i ruchowo rozwijając muzykalność i kreatywność u dzieci.

Czas trwania: do 40 min. (30 min. umuzykalniania + 10 min. swobodnej zabawy i eksperymentowania z instrumentami)
Cena dla czytelników z Fiszką: 35 zł (dziecko + 1 opiekun)
Dla rodzeństwa 20% rabat!

***UWAGA! ***
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza REZERWACJA!
Zapisy przez messenger lub pod nr tel. 503 759 403 (podajemy: imię + wiek dziecka)
OPŁATY NALEŻY DOKONAĆ PRZED ZAJĘCIAMI NA RACHUNEK:
SANTANDER BANK
TADAAM NATLIA WICHER,
NR KONTA: 09 1090 2705 0000 0001 4392 1887

tytułem: Gordonki data (np. 5.11) ( + imię i nazwisko dziecka
*jeśli wpłata została dokonana w dniu zajęć, prosimy o zabranie wydruku przelewu

W przypadku odwołania rezerwacji w dzień zajęć do godziny 17:00, wpłacona kwota zostanie zwrócona w całości.
W przypadku przekazania informacji o nieobecności dziecka w późniejszych godzinach lub tuż przed zajęciami tak, że nie będzie możliwości wykorzystania danego miejsca przez innego uczestnika, dokonamy zwrotu 50 % wpłaconej kwoty.

W przypadku nieobecności w dniu zajęć bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji, nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.

WAŻNE!
Zajęcia odbęda się tylko w przypadku zapisania sie minimum 4 par dziecko/opiekun