Global Village – wielokulturowe wydarzenie w Poznaniu

przed budynkiem Palmiarni Poznańskiej ul. Matejki 18, Poznań mapa

niedziela 12.06.2016

Global Village - wielokulturowe wydarzenie w Poznaniu

Cały świat w jednym miejscu i do tego w Poznaniu? To możliwe! Global Village to wydarzenie mające na celu prezentację zagranicznych kultur z najdalszych zakątków świata. Mieszkańcy Poznania będą mogli zapoznać się z tradycjami i kulturą wolontariuszy, pochodzących z najróżniejszych krajów!

Obcokrajowcy nie tylko z chęcią podzielą się niesamowitymi opowieściami o swojej kulturze, ale również opowiedzą o przeżyciach związanych z pobytem w Polsce. Reprezentanci państwa zajmą jedno stanowisko przedstawiające daną narodowość i zaprezentują zainteresowanym swój kraj, opowiadając w języku angielskim o ciekawostkach na temat swojej ojczyzny, pokazując tradycyjne stroje czy pozwalając posmakować tradycyjne potrawy. Wolontariusze sprawią, że w ciągu paru godzin przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła całego świata!

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, zarówno dorosłych, jak i studentów i młodzieży. Szczególnie dla rodziców z dziećmi zorganizowany będzie specjalny wielokulturowy kącik dla dzieci.

Organizacja AIESEC działa w celu zwiększania świadomości kulturowej i zrozumienia świata. Wydarzeniem Global Village chce inspirować ludzi do zrozumienia i docenienia różnic między narodowościami i przyczyniać się do szerzenia światowego pokoju.

Przyjdź i przeżyj podróż dookoła świata w jeden dzień!

GDZIE:
przed budynkiem Palmiarni Poznańskiej
ul. Matejki 18, Poznań

KIEDY:
12 czerwca 2016 10:00-15:00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:spotkanie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także