Gdzie bije serce Łodzi? Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina

Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15 mapa

niedziela 12.02.2023

7

Na łódzkim osiedlu. Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina

Gdzie jest jej centrum, środek, najważniejszy punkt? Czy dla każdego z nas będzie to to samo miejsce? Podczas lutowego spotkania zastanowimy się nad tym, jak każdy z nas postrzega określenie „serce miasta”, gdzie je lokuje i dlaczego. Drążąc temat historii Łodzi spróbujemy wyznaczyć ważne miejsca na jej mapie i poznać je nieco bliżej. Spotkanie zgodnie ze zwyczajem zakończymy pracą plastyczną, która pozwoli wyrazić nasze uczucia i emocje.
Akademia Małego Łodzianina to cykl spotkań przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-12 lat, które organizujemy raz w miesiącu, by zaprezentować różnorodne treści związane z historią miasta Łodzi, jego kulturą, obyczajowością oraz sztuką.

Koszt: jedna osoba: 7 zł, dwie osoby: 10 zł, trzy osoby: 15 zł
Zapisy: 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl
Zapisy prowadzi Dział Edukacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

 

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Miasta Łodzi logo

Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum upowszechnia wartości kulturalne, artystyczne i estetyczne, kształtuje wrażliwość poznawczą, informując o gromadzonych zbiorach i umożliwiając kontakt z nimi. Uczenie przez przyjemność oraz przebywanie w nieco archaicznym, „starożytnym” otoczeniu, pełnym tajemnic, wzbudza w młodych ludziach …

Więcej

Adres:

ul. Ogrodowa 15
91-065 Łódź


Kontakt:

42 254 90 00
muzeum@muzeum-lodz.pl
http://www.muzeum-lodz.pl
facebook