Gdzie bije serce Łodzi? Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina

📅 niedziela 12.02.2023
🎫 7zł
Co w łódzkiej trawie piszczy. Warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina
Gdzie jest jej centrum, środek, najważniejszy punkt? Czy dla każdego z nas będzie to to samo miejsce? Podczas lutowego spotkania zastanowimy się nad tym, jak każdy z nas postrzega określenie „serce miasta”, gdzie je lokuje i dlaczego. Drążąc temat historii Łodzi spróbujemy wyznaczyć ważne miejsca na jej mapie i poznać je nieco bliżej. Spotkanie zgodnie ze zwyczajem zakończymy pracą plastyczną, która pozwoli wyrazić nasze uczucia i emocje.
Akademia Małego Łodzianina to cykl spotkań przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-12 lat, które organizujemy raz w miesiącu, by zaprezentować różnorodne treści związane z historią miasta Łodzi, jego kulturą, obyczajowością oraz sztuką.

Koszt: jedna osoba: 7 zł, dwie osoby: 10 zł, trzy osoby: 15 zł
Zapisy: 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl
Zapisy prowadzi Dział Edukacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Czy i jak motywować dzieci