Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Game Zone w VIVO! Piła. Centrum handlowe odwiedzą DeeJayPallaside i Karolek

VIVO! Piła
🗺 mapa
📅 środa 10.08.2022 do sobota 20.08.2022
Game Zone w VIVO! Piła. Centrum handlowe odwiedzą DeeJayPallaside i Karolek
10 dni – tyle potrwa wielkie święto miłośników gamerskich rozgrywek w Pile. Game Zone ruszy 10 sierpnia w VIVO! Piła i będzie okazją do udziału w tematycznych atrakcjach. W ramach wydarzenia zaaranżowane zostaną profesjonalne strefy gamingowe. Zorganizowany zostanie także amatorski Turniej FIFA 2022 z wartościowymi nagrodami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą popularni youtuberzy DeeJayPallaside i Karolek. Wstęp wolny.

VIVO! Piła już niebawem stanie się areną dla pasjonujących e-sportowych rozgrywek. W ramach Game Zone odwiedzający centrum handlowe będą mieli okazję sprawdzić się w wirtualnych pojedynkach. Areną dla nich staną się strefy gamingowe, zaaranżowane tak, aby zadowolić przedstawicieli różnych grup wiekowych. W Strefie Gaming PC Free w Play znajdzie się 12 nowoczesnych stanowisk z oświetleniem RGB i najnowszymi grami.  W Strefie Retro miłośnicy klasyki zagrają na konsolach Atari, Nintendo czy Sega. Z kolei w Strefie Gier Arcade znaleźć będzie można 4 automaty do kultowych gier, takich jak Pac-Man, Street Fighter oraz Donkey Kong. Natomiast Ci, którzy zamiast krzeseł gamingowych wolą miękkie poduchy powinni udać się do Strefy Nintendo Switch. Nie zabraknie również Strefy Konsolowej z 5 podwójnymi stanowiskami do rozgrywania Turniejów FIFA 22. To jednak nie wszystko!

Goście specjalni – DeeJayPallaside i Karolek

Game Zone odwiedzą jedni z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. W sobotę, 13 sierpnia, w VIVO! Piła pojawi się DeeJayPallaside, natomiast tydzień później, 20 sierpnia, Karolek. Fani będą mieli okazję porozmawiać czy zrobić pamiątkowe zdjęcie ze swoimi idolami. – W Game Zone w VIVO! Piła zapowiada się świetne wydarzenie. Będzie można nie tylko zagrać w kultowe gry, sprawdzić aktualne nowości z szeroko pojętej branży gamingowej, ale też spotkać innych pasjonatów e-sportu. Wśród nich będę również ja. Mam nadzieję, że spotkamy się na miejscu w licznym gronie – mówi Karol Dąbrowski, znany szerzej jako Karolek.

Turniej FIFA22 z atrakcyjnymi nagrodami

13 sierpnia, w godz. 11:00-18:00, w VIVO! zaplanowano też otwarty, amatorski Turniej FIFA 22. Zapisy będą odbywać się na miejscu wydarzenia od 10 sierpnia do momentu rozpoczęcia losowania drabinki turniejowej. Warto zapisać się wcześniej, w związku z ograniczoną liczbą uczestników – maksymalnie w rozgrywkach może wziąć udział 128 osób. Niepełnoletni muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców na uczestnictwo. Formularz będzie dostępny na miejscu zapisów.

Nagrody:

I miejsce – karty podarunkowe o łącznej wartości 500zł

II miejsce – karty podarunkowe o łącznej wartości 300zł

III miejsce – karty podarunkowe o łącznej wartości 200zł

Wydarzenie Game Zone odbędzie się w dniach 10-20 sierpnia w food courcie VIVO! Piła. Strefy gamingowe będą czynne codziennie w godzinach 10:00-21:00. Wyjątkami będą środa, 10 sierpnia (12:00-21:00), niedziela, 14 sierpnia (12:00-20:00), oraz poniedziałek, 15 sierpnia, kiedy centrum handlowe będzie nieczynne.

297 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent