Fizyka i chemia w przedszkolu? Tak, to możliwe!

piątek 03.06.2016

Już teraz pomyśl o zajęciach dodatkowych w nowym roku szkolnym. Nasze warsztaty to spora porcja doświadczeń i poszukiwań odpowiedzi na trudne pytania.

 

 

 

Drodzy Rodzice,
Szanowni Dyrektorzy,

Labokids nieustannie się rozwija i wzbogaca ofertę. Specjalnie z myślą o waszych dzieciach przygotowałyśmy ofertę dla przedszkoli. Proponujemy blok cyklicznych zajęć dla dzieci w waszej placówce przedszkolnej (np. 1x w miesiącu) – przyjedziemy, przywieziemy wszystko co niezbędne do przeprowadzenia zajęć i wprowadzimy wasze pociechy w fascynujący świat nauki. Podczas zajęć, wyjaśnimy prawa i zjawiska występujące w przyrodzie oraz wspólnie z dziećmi odkryjemy tajemnice nauki. Na zajęciach dzieci, niczym młodzi naukowcy, samodzielnie przeprowadzą doświadczenia chemiczne i eksperymenty fizyczne.

Scenariusze zajęć Labokids dostosowane są do wieku, zainteresowań i możliwości percepcyjnych dzieci. Bezpieczeństwo jest naszą dewizą: korzystamy z profesjonalnych pomocy dydaktycznych i naukowych, zapewniamy dzieciom fartuszki i okulary ochronne (jak w prawdziwym laboratorium), a doświadczenia chemiczne przeprowadzane przez dzieci wykonywane są wyłącznie przy użyciu bezpiecznych substancji spożywczych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 503 038 500 lub 503 038 503 lub mail na adres info@labokids.pl

 

 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fizyka i chemia w przedszkolu? Tak, to możliwe!

Labokids

Szanowni Państwo, Firma Labokids s.c. powstała z myślą przybliżenia dzieciom fascynującego świata nauki. Naszą misją jest rozbudzanie wyobraźni i ciekawości dzieci, zgodnie z dewizą Konfucjusza: "Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem". Podczas …

Więcej

Adres:Kontakt:

503-038-500, 503-038-503
info@labokids.pl
http://www.labokids.pl