Festyn ekologiczny – Czyste powietrze

Klub Jedność, ul. Drożyska 3c mapa

wtorek 17.05.2016

Wstęp wolny

festyn ekologiczny w Krakowie

Celem festynu jest podniesienie świadomości ekologicznej dzieci, poprzez zwrócenie uwagi na potrzeby ochrony lokalnego środowiska naturalnego.

Edukacja ekologiczna jest ważnym obszarem naszych działań, dlatego też chcemy zainteresować dzieci podstawowymi zasadami ochrony środowiska z nadzieją, że w przyszłości będą ją chętnie stosować w życiu. Taką wiedzę najmłodszym najlepiej przekazywać poprzez różne gry i zabawy edukacyjne. Planujemy prezentację ekologiczna, którą przygotuje i przedstawi Straż Miejska Miasta Krakowa,  gry i zabawy ruchowe oraz konkursy o tematyce ekologicznej.

Wstęp wolny.

17.05., GODZ 11:00, FESTYN EKOLOGICZNY – CZYSTE POWIETRZE

Klub Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Drożyska 3c)

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Festyn ekologiczny – Czyste powietrze

Klub Jedność

Klub Jedność działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. W ofercie różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.: • kółko ekologiczno - plastyczne i archeologiczne • kursy językowe • zajęcia taneczne i plastyczne • zajęcia ruchowe - pilates i …

Więcej

Adres:

os. Wolica
ul. Drożyska 3c,
31-988 Kraków


Kontakt:

12 681 00 70, 506 957 110
jednosc@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl