Festiwal Literatury dla Dzieci – Gala rozdania nagród, mamy zaproszenia!

Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu mapa

niedziela 05.06.2016

Festiwal Literatury dla Dzieci - gala

Nie w Hollywood, a we Wrocławiu. Nie w Dolby Theatre, a w Kinie Nowe Horyzonty. Na wielkiej oscarowej scenie 5 czerwca zabłysną najjaśniejsze gwiazdy polskiej literatury dla dzieci wybrane w przez tysiące czytelników w konkursie na najlepszą książkę.

Swój udział w gali zapowiedziały największe literacie osobistości, a finał uświetni koncert uwielbianego przez tłumy zespołu Jerz Igor! O to, aby humory dopisywały zadba znakomity aktor komediowy Paweł Burczyk.

Festiwal Literatury dla Dzieci zaprasza małych i dużych. Oscarowe kreacje w stylu glamour mile widziane. Organizatorzy obiecują czerwony dywan i blask fleszy. Bawcie się konwencją, nie szczędźcie brokatu, a najlepsze przebrania zostaną nagrodzone. Żadne dziecko nie wyjdzie z Gali pustymi rękami!

Niedziela 5 czerwca, godz. 18:00 w Kinie Nowe Horyzonty. Obowiązują zgłoszenia na adres rejestracja@fldd.pl. W temacie koniecznie napiszcie „Dzień Dziecka”. Tylko mail zwrotny z potwierdzeniem gwarantuje wpisanie na listę. Zatem spieszcie się!

UWAGA!

Mamy dla naszych Czytelników 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Aby jedno z nich zdobyć, wystarczy od środy do czwartku (1-2 czerwca) przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl. W temacie wiadomości należy wpisać GALA, w treści podać swoje imię i nazwisko. Na wylosowane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej i sposobie odbioru zaproszeń. Czekamy na zgłoszenia!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:książki dla dzieci