Festiwal Designu i Kreatywności dla dzieci

Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań mapa

sobota 21.09.2019 do poniedziałek 23.09.2019

Festiwal Designu i Kreatywności dla dzieci

Zajęcia Praktyczno – Techniczne, wystawa w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, warsztaty projektowe, bawialnia edukacyjna dla najmłodszych, spektakle Studia Teatralnego Blum i kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów – przed nami 2 dni pełne kreatywnych zajęć dla dzieci! Jak co roku zapraszamy na Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci. To dwa dni w całości zaprojektowane dla dzieci i z dziećmi! Tym razem naszym partnerem jest CK Zamek i to tam zaprosimy na wystawę Sophie Taeuber Arp w specjalnej odsłonie dla dzieci. W Zamku obędą się też dedykowane warsztaty dla starszych dzieci. A co u nas?

1. Zajęcia Praktyczno – Techniczne. Czyli strefa, gdzie dzieci będą mogły popracować z drewnem, tkaniną, kartonem, gliną, a nawet z ceramiką i stworzą prace inspirowane twórczością Sophie Taeuber Arp. Wstęp do strefy jest otwarty, bezpłatny, nie ma zapisów.

2. Warsztaty projektowe. To bogaty program zajęć dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Sprawdźcie szczegóły tu i wybierzcie coś dla siebie. https://www.concordiadesign.pl/dla-dzieci/program-eneduede

3. Spektakle Studia Teatralnego Blum. W programie mamy kilka propozycji dla najmłodszych dzieci!

4. Wykład dla rodziców. Już w czwartek 19 września zapraszamy na spotkanie z psycholożką Magdaleną Sękowską, która opowie, jak rozwijać kreatywność u dzieci.

5. Kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów dla dzieci. Tu kupicie mądre, kreatywne i użyteczne upominki dla najmłodszych.

Współorganizator Festiwalu: VOX Artis

Partnerzy Festiwalu: Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Wnętrza VOX, Manufaktura w Bolesławcu.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

Kontakt:

(61) 667 44 00
kids@concordiadesign.pl
http://www.concordiadesign.pl

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne
Festiwal Designu i Kreatywności dla dzieci