Ferie we Wrocławiu? W Krzywym Kominie będzie kreatywnie!

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław mapa

poniedziałek 31.01.2022 do piątek 11.02.2022

Ferie we Wrocławiu? W Krzywym Kominie będzie kreatywnie!

Stęsknieni za dalekimi podróżami? Tegoroczne ferie będą wyjątkowe! Dlaczego? Bo zajrzymy do różnych zakątków świata. Każdego dnia będziemy teleportować się w inne miejsce, poznawać jego kulturę i tworzyć niezwykłe rękodzieło. Ahoj przygodo – kierunek CRZ Krzwy Komin!

Od 31 stycznia do 11 lutego na Dolnym Śląsku trwają ferie zimowe. W tym czasie wielu wrocławian tradycyjnie szuka zimowego klimatu w górach i na stokach narciarskich. Jednak zimowa frajda czeka na najmłodszych również w mieście! Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat na cykl kreatywnych warsztatów. Wśród zimowych propozycji: ozdabianie ceramiki, ebru – sztuka malowania na wodzie,  shibori – farbowanie tkanin,  warsztaty rzemieślnicze i kosmetyczne wiele, wile innych.

Kreatywne Ferie w CRZ Krzywy Komin składają się z pięciodniowych cykli warsztatów pod okiem profesjonalnych artystów i doświadczonych animatorów. Powstały z myślą o rozwijaniu dziecięcej twórczości poprzez zabawę, ruch i wszystkie zmysły. Uczestnicy bawią się, uczą i tworzą. W tym roku czekają nas trzy propozycje tematyczne:

Kreatywni podróżnicy to opcja na ferie pełne przygód! Naszą podróż zaczniemy w Bolesławcu, w którym  zmalujemy oryginalny zestaw śniadaniowy. Odwiedzimy Paryż – światową stolicę mody i zamienimy się w prawdziwych projektantów. W Turcji poznamy magiczną sztukę malowania na wodzie – ebru. W Japonii nauczymy się artystycznej formay składania papieru – origami. A na zakończenie dzieci stworzymy weneckie maski w spektakularnym stylu!

Ciao! Zimowa kosmetyczka to zabawa inspirowana przyrodą i zimowymi aromatami. Naturalne składniki i proste, dostosowane do wieku dzieci receptury, pozwolą wyczarować glicerynowe mydełka, pachnidełka, cytrusowe kulki do kąpieli czy naturalny krem na mroźne dni.

Podczas zimowych warsztatów Zrób to sam! dzieci odkryją, że rzemiosło to kraina pełna niezwykłych historii i inspiracji!  W myśl EKO i DIY uczestnicy wykonają wiele oryginalnych przedmiotów. Dzieci dowiedzą się, czym jest proces twórczy, zdobędą nowe umiejętności manualne oraz rozwiną wyobraźnię.

Zimowa przygoda czeka!

TURNUS I : 31.01-04.02.2022

  • KREATYWNI PODRÓŻNICY

TURNUS II: 07.02-11.02.2022

  • CIAO! ZIMOWA KOSMETYCZKA
  • ZRÓB TO SAM! – WARSZTATY DIY

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul.Dubois 33-35a Wrocław

Zapisy: rekrutacja2.krzywykomin@gmail.com

Więcej informacji na stronie:  https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/kreatywne-ferie-w-krzywym-kominie-2022/

Link do wydarzenia:  https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/kreatywne-ferie-w-krzywym-kominie-2022/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:warsztatyzima