Ferie: Nemo zaprasza na basen rekreacyjny! Dąbrowa Górnicza

Park wodny Nemo - Świat Rozrywki, Aleja Róż, Dąbrowa Górnicza mapa

poniedziałek 16.01.2017 do piątek 27.01.2017

nemo_wodny_swiat

14 stycznia o godz. 9.00  ruszyła, po zakończonym remoncie,  strefa rekreacyjna w Nemo Wodnym Świecie. Miłośnicy spędzania czasu w wodzie znów mogą korzystać z atrakcji  jedynego w okolicy aquaparku.  To świetna informacja dla szczególnie dla najmłodszych, którzy rozpoczęli zimowe ferie.

Cała strefa rekreacyjna, czyli ciesząca się największą popularnością  część obiektu, została poddana gruntownej, kompleksowej renowacji.  Zakończony remont był największym takim przedsięwzięciem od czasu wybudowania obiektu. Dzięki nim aquapark  zyskał na atrakcyjności.  W obiekcie pojawiły się także nowe atrakcje dla najmłodszych, m.in. zjeżdżalnie – wąż i wieloryb.  Do dyspozycji  pozostaje także  suchy plac zabaw, a przy wyjściu na strefę basenów zewnętrznych dzieci skorzystać mogą  z baneru z zabawkami edukacyjnymi, bujaków  i tunelu z namiotami. Podczas remontu odrestaurowana zostały  też  popularne foka i statek.

Warto odwiedzić odnowione Nemo i przekonać się jak wygląda odnowiona strefa rekreacyjna, szczególnie teraz, w dobie nieustających doniesień o zbyt wysokim stężeniu smogu w powietrzu, który nie pozwala na przebywanie na otwartych przestrzeniach. Wizyta w Nemo  to okazja – zarówno dla dzieci jak i  dorosłych – na  rekreacyjnego oddech zdrowia.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
nemo_wodny_swiat

NEMO - Wodny Świat, Dąbrowa Górnicza

Główne atrakcje: -Basen sportowy o długości 25 metrów z 6 torami pływackimi -Trzy zjeżdżalnie rurowe o długości 128, 112 i 108 metrów -Rwąca Rzeka - którą wypływa się do zewnętrznego basenu -Całoroczny basen zewnętrzny -Masaże wodne: z dna, ścienny, powietrzny, …

Więcej

Adres:

Aleja Róż 1 - (Park Hallera)
41-300 Dąbrowa Górnicza


Kontakt:

032 6390561
nemo@nemo-wodnyswiat.pl
http://www.nemo-wodnyswiat.pl

ZOBACZ TAKŻE:pływanie