Ferie 2023 Palmiarni Poznańskiej

Palmiarnia Poznańska, Matejki 18 mapa

piątek 06.01.2023 do piątek 20.01.2023

12

Ferie 2023 Palmiarni Poznańskiej

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a w wraz z nimi dłuższe godziny otwarcia Palmiarni Poznańskiej dla zwiedzających. Na dzieci i młodzież będą czekać oprócz egzotycznej roślinności także ciekawe i inspirujące wydarzenia, a wśród nich Pokaz Kotów Rasowych, Wystawa Sztuki Afrykańskiej czy Wystawa pokonkursowa „FOTO EKO 2022”.

W niedzielę 22 stycznia zapraszamy na pierwszy w tym roku Pokaz Kotów Rasowych w Palmiarni. Podczas tego wydarzenia, realizowanego już po raz trzeci we współpracy z Poznańskim Klubem Kotów Rasowych „AmoFeles”, odwiedzający będą mogli zobaczyć koty kilku ras oraz poszerzyć swoją wiedzę na ich temat.

Wystawę Sztuki Afrykańskiej w Pawilonie III Palmiarni będzie można podziwiać od 24 stycznia do 26 lutego br. Na wystawie zaprezentowane zostaną rzeźby, obrazy, biżuteria, ręcznie robione przedmioty przywiezione z afrykańskich podróży. Autorzy wystawy będą dzielić się swoim doświadczeniem z wypraw do Afryki.

Od 1 do 26 lutego br. w Pawilonie IX podziwiać będzie można zdjęcia wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO 2022, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”. Konkurs zorganizowany został już po raz trzydziesty, a jego przedmiotem były zdjęcia przedstawiające przyrodę Polski (dziko występujące rośliny, grzyby, zwierzęta lub ciekawe przyrodniczo miejsca). FOTO-EKO promuje dokumentowanie sytuacji i zjawisk z życia przyrody, w warunkach zastanych, bez ingerencji fotografującego.

W okresie ogólnopolskich ferii zimowych od 16 stycznia do 26 lutego Palmiarnia będzie otwarta również w poniedziałki!

Natomiast w dniach od 30 stycznia do 12 lutego (okres ferii dla Wielkopolski) wydłużają się dodatkowo godziny otwarcia. W tych dniach Palmiarnia będzie czynna od 09:00 do 18:00 (kasa do 17:00). Link do szczegółowych godzin otwarcia – godziny otwarcia

Wstęp na wystawy w cenie biletu do Palmiarni. Link do cennik: cennik

Zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ferie 2023 Palmiarni Poznańskiej

Palmiarnia Poznańska

Zapraszamy na niezapomnianą podróż po odległych kontynentach, wśród bogatej roślinności różnych stref klimatycznych. Wrażenia wzbogacą dźwięki żywych ptaków, szum wody i akwaria pełne egzotycznych ryb, a strudzonego podróżnika mile ugości przydrożna kawiarnia. Palmiarnia jest otwarta …

Więcej

Adres:

ul. Matejki 18
60-767 Poznań


Kontakt:

http://www.palmiarnia.poznan.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:pokazywystawa