Familia do kwadratu. Ziemia znów jest płaska? Warsztaty familijne

Więckowskiego 36 mapa

sobota 25.09.2021

6

Familia do kwadratu. Jak to jest zrobione? Warsztat o technikach artystycznych

Warsztaty adresujemy do niewielkich grup (łączna maksymalna liczba uczestników, wraz z opiekunami, to 20 osób). Aby wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod numer tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W wypadku wystąpienia niepokojących objawów, prosimy o zrezygnowanie z udziału w wydarzeniu.

25.09.2021, sobota, godz. 12:12

Tytuł: Ziemia znów jest płaska?

ms1, Więckowskiego 36, wejście od Gdańskiej 43, przestrzeń wystawy „Ziemia znów jest płaska”

Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej

Cena: 6 zł

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Ziemia jest trzecią, licząc od Słońca planetą Układu Słonecznego. Nasza rodzinna planeta jest bardzo gościnna – zamieszkuje ją wiele gatunków roślin i zwierząt. Tak ciekawy i różnorodny świat prowokował chęć poznania, stąd rozmaite dalekie wyprawy, często bardzo niebezpieczne, choć zawsze fascynujące. Jak się planuje podróż wypada zabrać mapę. No chyba, że jesteśmy pionierami, a mapy przed nami jeszcze nikt nie wyrysował….Na sobotnim warsztacie poznamy prawdziwe i trochę zmyślone atlasy tajemniczych krain, opowiemy o dawnych mitologiach dotyczących kształtu Ziemi i zaprojektujemy własną, daleką podróż…Warsztat nie tylko dla wielbicieli kartografii!

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie