Fakty o tatusiach – warsztaty wokół książki

Scena Wspólna mapa

niedziela 04.06.2023

17

Fakty o tatusiach - warsztaty wokół książki

Czym właściwie tatusiowie zajmują się całymi dniami? Dlaczego mają w pracy zdjęcia dzieci, a w domu nie mają zdjęć kolegów z pracy? Czy wszyscy są do siebie podobni? I jak w ogóle opisać tatusia – kim on właściwie jest?

Fakty o tatusiach to zabawne, terenowe badania nad tatusiami przeprowadzone przez kilkuletnią „badaczkę”, ekspertkę od tatusiów – córkę, która spędza z tatusiem dzień i przygląda mu się uważnie. To książka napisana z perspektywy dziecka, które obserwuje tatusia podczas codziennych czynności i ma na jego temat własne, często nieoczywiste przemyślenia! Dzięki temu obserwujemy pełną ciepła i humoru relację rodzinną, niewymuszoną i bardzo przy tym naturalną – tatusiowie się starają najlepiej jak potrafią, ale tak jak każdemu i każdej z nas nie zawsze wszystko wychodzi idealnie.

To pierwsza wspólna książka skandynawskiego duetu: autora – Oskara Koona i ilustratorki – Jenny Lucander przetłumaczona na język polski przez Annę Marię Czernow.

Familijne akcje twórcze wokół książki Fakty o tatusiach pozwolą przyjrzeć się relacjom rodzinnym z perspektywy dziecka. Książka stanie się pretekstem do zabaw literacko-plastycznych. Twórczynie zadbają, by proponowane działania zbliżyły dzieci i (nie tylko) tatusiów.

wiek: od 3 do 6 lat
czas trwania: 90 minut

Twórcy i twórczynie:
Koncepcja i prowadzenie: Dom Bajek, Wydawnictwo Frajda

BILETY – cennik:
17 zł – dla jednej osoby
15 zł/szt. – grupowy (powyżej 15 os.)
1 zł – dla opiekuna, opiekunki grupy (jeden na 15 os.) oraz dla osoby asystentującej osobę z niepełnosprawnością
Każda osoba musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej, Kartę Seniora oraz legitymacje Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi, Dawców Przeszczepu oraz Zasłużonych Dawców Przeszczepu – udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.
Fakturę za bilety zakupione online można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.
Możliwość zakupienie biletów przed wydarzeniem w kasie tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność kartą lub gotówką.
Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie