Eurobajka – Ernest i Celestyna. Uwaga! Można wygrać bilety!

Kino Rialto mapa

niedziela 19.06.2016

12 zł

Eurobajka - Ernest i Celestyna

W najbliższą niedzielę (19.06) o 12:00 zapraszamy na uroczą francuską animację „Ernest i Celestyna”. Jak przed każdą Eurobajką już o 11:30 zorganizowane będą dla dzieciaków gry i zabawy.

Bilety w cenie 12 zł dostępne w kasie kina (rezerwacja telefoniczna 61 847 53 99) oraz na bilety24.pl

Celestyna to mała mysz, wychowana w kieracie pracy i sztywnym społeczeństwie. Wszystkim od dziecka się wmawia, że niedźwiedź jest najgorszym wrogiem myszy, a najważniejszym celem społeczeństwa jest zdobywanie zębów młodych niedźwiadków – bo one najlepiej się nadają do zastąpienia straconych przez myszy siekaczy, bez których żadna mysz nie przeżyje. Celestyna jest na stażu w klinice dentystycznej, ale tak naprawdę zostanie dentystą to ostatnia rzecz, której pragnie. Lubi rysować, głównie niedźwiedzie, które wcale nie wydają jej się straszne. Pewnego dnia spotyka biednego niedźwiedzia Ernesta, który graniem na ulicy próbuje zarobić na jedzenie. Oboje są społecznymi wyrzutkami, oboje pragną czegoś innego niż życie pod sznurek, chcą być artystami. Wplątują się w niebezpieczne sytuacje, trafiają do więzienia… Wszyscy są przeciwko nim. A jedyne, czego oni pragną, to się odnaleźć i żyć razem szczęśliwie. Czy uda im się wykaraskać z kłopotów?

UWAGA! Można wygrać podwójne zaproszenia na film „Ernest i Celestyna”! Aby wziąć udział w losowaniu, należy przysłać maila z imieniem i nazwiskiem w czwartek 16 czerwca br. do godz. 16.00 na adres natalia@miastodzieci.pl. W tytule maila należy wpisać EUROBAJKA. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym. Brak maila ze strony redakcji oznacza brak wygranej…

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kino Rialto

Kino Rialto

Kino "Rialto" jest kinem studyjnym w sercu Jeżyc, którego tradycje sięgają roku 1937, o najnowocześniejszym sprzęcie projekcyjnym (projektor 4K).

Kino Rialto w Poznaniu to art-house działający nieprzerwanie
od ponad 70-ciu lat, w tej chwili jeden …

Więcej

Adres:

ul. Dąbrowskiego 38
60-842 Poznań


Kontakt:

+48 61 847 53 99
piotr@kinorialto.poznan.pl
http://www.kinorialto.poznan.pl

ZOBACZ TAKŻE:filmpatronat

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także