Etnopodróże z Biblioteką Kraków – Turniej Regionalizmów Krakowskich

Biblioteka Kraków
📅 poniedziałek 21.09.2020 do piątek 25.09.2020
Turniej Regionalizmów Krakowskich

Biblioteka Kraków zaprasza do udziału w otwartym, adresowanym do wszystkich pokoleń,  sprawdzianie znajomości tego, co „powiedziane po krakowsku”.

Turniej Regionalizmów Krakowskich, z licznymi nagrodami w postaci gier planszowych oraz książek, ma dwa etapy. Pierwszy stanowią eliminacje, w formie pisemnego testu, które odbędą się w czterech filiach Biblioteki  Kraków w poniedziałek 21 września. Drugi etap to Finał, z udziałem dziesięciu zwycięzców eliminacji, przeprowadzony w piątek 25 września w Filii nr 23.

Warunkiem uczestnictwa w tym swoistym konkursie znajomości językowych jest zgłoszenie swojego w nim udziału do 18 września za pośrednictwem formularza elektronicznego. Szczegóły regulaminu oraz więcej informacji  na www.biblioteka.krakow.pl

Turniej odbywa się w ramach edukacyjnego projektu „Etnopodróże Biblioteki Kraków”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „EtnoPolska 2020″.

Etnopodróże z Biblioteką Kraków