Zapraszamy do Klockowni!
UD

Eksperymentownia – warsztaty STEAM: Zrób ruch

Brama Poznania
🗺 mapa
📅 sobota 18.05.2024
🎫 50zł
Eksperymentownia – warsztaty STEAM: Zrób ruch
Bieganie, skakanie, latanie, pływanie, spacerowanie. Czym jest ruch i co zrobić, żeby powstał? Jak z kilku elementów zbudować pojazd i wprawić go w ruch? Zapraszamy wszystkie rodziny do podjęcia wyzwania inżynieryjnego i poeksperymentowania z ruchem.

Dla kogo?
rodziny z dziećmi w wieku 7 – 12 lat
Cena / czas
rodzina 50 zł / 120min

Eksperymentownia – warsztaty STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) to warsztaty łączące nauki ścisłe, matematykę, inżynierię i sztukę z dziedzictwem Ostrowa Tumskiego. W trakcie zajęć będziemy wcielać się w rolę naukowców, inżynierów, twórców i artystów. Będziemy konstruować, eksperymentować, wyjaśniać, dociekać, zadawać pytania, tworzyć. Stawiamy na kreatywność, poszukiwanie rozwiązań, pracę zespołową wewnątrz rodziny i odkrywanie przez zabawę. Wszystkie rodziny gotowe na poznawanie świata w nietuzinkowy sposób i szereg wyzwań zapraszamy do Eksperymentowni – naszego składu dziwów i niezwykłości!

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

178 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent