Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Dzień Ziemi w Teatrze Kultureska – Wywrócona Bajka o Kapturku

Teatr Kultureska, ul. Łokietka 60
🗺 mapa
📅 wtorek 23.04.2024
🎫 30zł
Spektakl teatralny: Wywrócona Bajka o Kapturku
Teatr Kultureska, bazując na znanej wszystkim dzieciom baśni Braci Grimm, stworzył autorski spektakl, mający charakter bajki o tematyce ekologicznej. Zabawna historia zaskakuje i bawi dzieci przez okrągłe 60 minut, a jak wiadomo, zabawa jest najlepszą formą nauki. Poprzez spektakl dzieci uczą się dbać o środowisko naturalne, a także pogłębiają swoją świadomość ekologiczną.

Dzieci na każdym kroku zaskakiwane będą przez nieoczywistych bohaterów, wyjątkowe zwroty akcji i poprzez niesamowite efekty sceniczne. Na scenie pojawi się narcystyczny Baran, waleczna Owieczka, „groźny” Wilk, dobra Leśna Wróżka, a także… tajemniczy leśny potwór. Przez cały spektakl bohaterowie wraz z dziećmi szukać będą odpowiedzi: „kto zaczarował las?”. Odpowiedź na to pytanie zaskoczy każdego widza bez względu na wiek…

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

„Wywrócona Bajka o Kapturku” – spektakl 23.04.2024 godz. 9:15, 11:00, Teatr Kultureska, ul. Łokietka 60

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Koszt biletu: 30 zł

rezerwacja biletów: tel. 570990923, 570990921, mail: bilety@kultureska.pl, przez stronę: www.kultureska.pl/repertuar

Nasz teatr wystawia profesjonalne autorskie spektakle teatralne na ul. Łokietka 60 w Krakowie (sala teatralna przy parafii św. Jadwigi). Wszystkie spektakle skierowane są do dzieci w wieku 3-11 lat. Informacje: Komfortowa i dobrze wyposażona technicznie sala teatralna pozwala na przyjemny odbiór spektakli przez dzieci. Przed budynkiem znajduje się duży darmowy parking dla autokarów. Dojazd do teatru dostępny jest także krakowską komunikacją miejską.Wszystkie rezerwacje opłacają Państwo przed spektaklem – płacą Państwo za liczbę dzieci, obecnych na spektaklu. Opiekunowie grup przedszkolnych/szkolnych wchodzą na spektakl bezpłatnie.Istnieje możliwość zapłaty przelewem do 14 dni po spektaklu na podstawie faktury.Rezerwując bilety prosimy o podanie liczby dzieci, liczby opiekunów, daty, godziny spektaklu, adresu e-mail i numeru kontaktowego. Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę na przelew – prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwacji mailowo: bilety@kultureska.pl Dyrekcja Teatru zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w repertuarze.

Szczegółowy repertuar dostępny jest zawsze na: https://kultureska.pl/repertuar

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent