Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego 1 mapa

sobota 15.02.2020

Dzień rodzinny: Pole do popisu – otwarty warsztat z tworzenia gry planszowej

Muzeum Miasta Gdyni serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami na nowy cykl „Dzień Rodzinny”! W trzecią sobotę każdego miesiąca w cenie biletu, będzie można uczestniczyć w aż dwóch otwartych warsztatach oraz specjalnym oprowadzaniu po wystawie!

Na cześć otrzymania przez Gdynię praw miejskich 10.02.1926 roku, wszystkie warsztaty „Dnia Rodzinnego” poświęcimy tematyce urodzinowej. Musimy nabrać dużo powietrza w płuca, bo do zdmuchnięcia są aż 94 świeczki!

11:00 – 13:00 „Pole do popisu” – otwarty warsztat z tworzenia gry planszowej

A gdyby istniała gra, w której każde pole byłoby naszą ulubioną gdyńską ulicą, a plansza byłaby pokryta ilustracjami legendarnych „białych kamienic”? Nic nie stoi na przeszkodzie, by taką stworzyć! Podczas warsztatów uczestnicy wykonają swoją własną planszówkę, którą zabiorą ze sobą do domu, by móc wspólnie pograć z całą rodziną.

Prowadzenie: Olga Lewandowska

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

Uwaga! Dzieci mogą wziąć udział jedynie z opiekunami.

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1