Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich w Mocak-u. Warsztaty dla rodzin z dziećmi

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK mapa

niedziela 20.11.2016

1 zł

dzień otwartych drzwi w mocaku

Jak co roku zapraszamy do MOCAK-u na Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich. 20 listopada przez cały dzień można zwiedzać wszystkie wystawy za 1 zł. W cenie biletu jest także udział w oprowadzaniach i warsztatach.

Muzeum będzie otwarte w godz. 11–19. Ostatni goście proszeni są o przybycie do godz. 18.

Warsztaty i oprowadzania:

godz. 12
Warsztaty dla rodzin z dziećmi inspirowane wystawą Sztuka wyjęta z codzienności Daniela Spoerriego

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne dla rodzin z dziećmi inspirowane wystawą Daniela Spoerriego Sztuka wyjęta z codzienności. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 29

godz. 13
Warsztaty dla młodzieży wokół wystawy Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980 Jarosława Kozłowskiego

Zapraszamy na warsztaty dla młodzieży w wieku 12–14 lat inspirowane wystawą Jarosława Kozłowskiego Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy recepcji głównej na pięć minut przed zajęciami. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: edukacja@mocak.pl lub telefonicznie: 12 263 40 29.

godz. 14
Oprowadzanie dla dorosłych po aktualnych wystawach czasowych

Zapraszamy na oprowadzanie po aktualnych wystawach czasowych Sztuka wyjęta z codzienności Daniela Spoerriego oraz Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965–1980. Uczestnicy proszeni są o pojawienie się przy recepcji głównej na pięć minut przed oprowadzaniem.

godz. 16
Oprowadzanie po Bibliotece prof. Mieczysława Porębskiego

Zapraszamy do odwiedzenia z przewodnikiem Biblioteki profesora Mieczysława Porębskiego, w której jego biografia i dorobek krzyżują się z historią sztuki polskiej XX wieku. Podczas zwiedzania uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się bliżej z księgozbiorem Profesora oraz wybranymi obrazami, a tym samym poznać wyjątkowy charakter gabinetu wszechstronnego humanisty, miejsca pełnego unikatowych książek i obrazów. Odwiedzający będą mogli skorzystać również z bogatej oferty Biblioteki MOCAK-u. Uczestnicy proszeni są o obecność 5 minut przed oprowadzaniem w Bibliotece MOCAK-u.

godz. 18
Oprowadzanie dla dorosłych po wystawie Kolekcji MOCAK-u

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Kolekcji MOCAK-u organizowane w ramach targów Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

MOCAK Bookstore przez cały dzień oferuje 20 procent zniżki na wybrane publikacje muzeum.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

MOCAK od początku swojej działalności prowadzi projekt Muzeum Dzieci, którego celem jest rozwijanie u najmłodszych zdolności do aktywnego uczestnictwa w świecie sztuki. Wierzymy, że taką postawę można wypracować, ucząc kontaktu z pracami, rozwijając w …

Więcej

Adres:

Ul. Lipowa 4
30-702 Kraków


Kontakt:

+48 12 263 40 35
edukacja@mocak.pl
http://www.mocak.pl
facebook