Dzień Dziecka z Muzeum Historii Polski: rodzinna gra Zielnik księżnej

park Ujazdowski mapa

sobota 28.05.2022

Dzień Dziecka z Muzeum Historii Polski: rodzinna gra Zielnik księżnej

W Roku Botaniki Muzeum Historii Polski zaprasza Was do przeżycia przygody w świecie roślin. Poznajcie tajemnicę księżnej Anny Jabłonowskiej, właścicielki niezwykłego zbioru roślin. Weźcie udział w rodzinnej grze miejskiej „Zielnik księżnej”, która odbędzie się w sobotę 28 maja w godzinach 10.00-16.00 w parku Ujazdowskim w Warszawie.

Do pałacu w Siemiatyczach wybiera się ważny gość. Niestety, tuż przed jego wizytą ginie cenna księga z roślinami. Pomóżcie Ludwikowi – wnukowi księżnej Anny – rozwikłać tajemnicę zgubionego zielnika. Czasu zostało niewiele…

Na trasie gry czekają na Was zagadki. Obiecujemy też, że nie wrócicie do domów z pustymi rękami.

Gra przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi w wieku 5-11 lat. Czas trwania ok. 1,5 h. Gra będzie dostępna, również w ukraińskiej wersji językowej.

Punkt startowy – park Ujazdowski, w pobliżu głównego wejścia i pomnika Ignacego Jana Paderewskiego.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wstęp wolny. Zapraszamy

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie