Dzień Dziecka w Teatrze Guliwer

Dzień Dziecka w Teatrze Guliwer

Teatr Lalek Guliwer
🗺 mapa
📅 poniedziałek 01.06.2020 do piątek 05.06.2020
Dzień Dziecka w Teatrze Guliwer
W tegoroczny Dzień Dziecka Teatr Lalek Guliwer zaprasza na wydanie specjalne cyklu Podróże Plastyczne, w ramach którego wyemituje 3 części autorskiego cyklu podróży do krainy wyobraźni z kartą i pisakiem.

Wyobraźnia nie ma ograniczeń. W wydaniu specjalnym Podróży Plastycznych zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy z udziałem ich ukochanych pluszaków, zabawek i lalek. Z pomocą kartki i pisaka spróbujemy wyczarować im światy, o jakich marzą. Możliwe, że ukochany miś marzy o grze w zespole rockowym a ulubiony samochód wolałby latać zamiast jeździć ?

Podróże Plastyczne to cykl prowadzony przez graficzkę Teatru Lalek Guliwer Karolinę Witowską- Ćirlić, który rozwija wyobraźnię i abstrakcyjne myślenie. Wszystkie odcinki opierają się na pracy z kartką i pisakiem, czyli przedmiotami, które każdy ma w domu.

Emisje części w ramach wydania specjalnego Podróży Plastycznych odbędą się na profilu Facebook Teatru Guliwer oraz oficjalnym kanale YouTube w dniach 1,3 i 5 czerwca.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

https://www.facebook.com/Teatr-Lalek-Guliwer-175106189207384/
https://www.youtube.com/channel/UCGV-TcepCSswMcRXAUt7nyw

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie