Dzień Dziecka w Kinotece – koncert dla dzieci

📅 czwartek 01.06.2023
🎫 25zł
Dzień Dziecka w Kinotece - koncert dla dzieci
Koncert „Mądrowskazy” to pierwsze w Polsce muzyczne, autorskie przedstawienie, które można określić jako „szeroka profilaktyka dla najmłodszych”.

Koncert dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (do V klasy szkoły podstawowej włącznie). Czas trwania przedstawień to ok. 50 minut. Jest to sprawdzony, optymalny czas, podczas którego dziecko jest w stanie skoncentrować się na dynamicznej akcji. Podczas koncertu prezentujemy wyłącznie muzykę i śpiew na żywo, bez jakichkolwiek playbacków. Przekaz koncertów podany jest językiem komunikatywnym, adekwatnym do wieku odbiorców. To nieustająca interakcja z dziećmi, które non stop biorą żywy udział w śpiewaniu (również z artystami na scenie). Jest to edukacja przez uśmiech, humor i zabawę, pozbawiona nudy i sztampy.

O zespole:
Działalność artystyczna dla dzieci od 1998 roku.
Ponad 150 autorskich piosenek.
Zagranych ponad 3000 koncertów.

Zaufali nam organizatorzy imprez dla dzieci w całej Polsce, a ważne instytucje wspierają nas od lat Patronatami Honorowymi i Medialnymi:

– Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak
– Minister Środowiska Henryk Kowalczyk
– Jerzy Owsiak i WOŚP
– Burmistrz Dzielnicy Warszawa Śródmieście
– TVP ABC
– Polskie Radio

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Bilety:
Grupowe (pow. 15 os.) – 25 zł
Indywidualne – 29 zł

Po więcej szczegółów oraz rezerwacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 531-563-931 lub mailowego: edukacja@kinoteka.pl