Dzień Dziecka od A do ZET

📅 sobota 04.06.2016
bezpłatne
Dzień Dziecka od A do ZET piknik dla dzieci i rodziców warszawa 2016
Impreza odbędzie się 4 czerwca (sobota) w Parku Świętokrzyskim na terenie wokół Pałacu Kultury i Nauki.

Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji!

Teren stanie się wielkim placem zabaw i edukacji z licznymi strefami tematycznymi. W nich dzieci będą mogły wcielić się w rolę strażaka, lekarza, radiowca, Indianina, piosenkarza i innych zawodowych idoli, którymi pragną zostać jak dorosną. Zaplanowano loty balonem na uwięzi, pokazy ratownicze, warsztaty robienia pizzy, turnieje gier planszowych, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, karaoke dla odważnych, przejażdżki na historycznych bicyklach, dmuchańce, pokazy samochodów retro, wozu i sprzętu strażackiego czy wozu transmisyjnego Radia ZET. W wiosce Indian będzie można m.in. sprawdzić swoje umiejętności strzelania z łuku. Nie zabraknie też strefy gastronomicznej. To tylko część atrakcji, które czekają na rodziców i ich pociechy w najbliższą sobotę na „Dniu Dziecka od A do ZET”.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny! Miasteczko zabaw czynne będzie od 10.00 do 17.00.

Organizatorami „Dnia Dziecka od A do ZET” są Radio ZET i Pałac Kultury i Nauki.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapraszamy!