Dzień Dziecka na Scenie Młodego Widza w Mazowieckim Instytucie Kultury

📅 czwartek 01.06.2023
🎫 40zł
Szelmostwa Lisa Witalisa na Scenie Letniej
1 czerwca zapraszamy do Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie, przy ul. Elektoralnej 12! O godz.10.00 zaczniemy niezwykłą przygodę pełną teatru i animacji skierowaną do dzieci od 4 do 9 roku życia.

Mali widzowie obejrzą wielokrotnie nagradzany spektakl „Dobre rady Lisa”. Jest to musical na motywach opowiadania Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa”, w wykonaniu Grupy Teatralnej O!Teatr.

Po spektaklu na dzieci czekają animacje.

Poniżej plan dnia:

10:00 – Dobre rady Lisa Witalisa, spektakl dla dzieci
Występują: Michał Wiewióra i Marcin Stawarz
Spektakl dla dzieci od 4. roku życia.
Czas trwania: 50 minut

11:00 – KOLOROWA ZABAWA, animacje dla dzieci
Kreatywni i zgrani animatorzy zapewnią niezapomnianą zabawę dla dzieci.
Sala 1 – Rozwiąż zagadkę i znajdź ukryty przedmiot (dzieci rozwiązują zagadki i szukają w sali ukrytych przedmiotów z zagadek)
Sala 2 – Tor laserowy/włóczkowy + sensoryczne zagadki (dzieci pokonują włóczkowy tor, tak aby nie dotknąć „laserów” żadną częścią ciała. Po drodze muszą odnaleźć sensoryczne pudła i za sprawą jedynie dotyku muszą odgadnąć, co tam jest ukryte)
Sala 3 – wesołe konkurencje z liną, sprawdzające koordynację ruchową oraz zmysł równowagi
Sala 4 – Rzut do celu + wykonaj zadanie (dzieci rzucają piłeczkami/woreczkami do ponumerowanych celów oraz wykonują przeróżne zadania tam się kryjące „

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Czas trwania: ok. 1 godziny

Dodatkowo:
Słodka Niespodzianka
Szczudlarz witający dzieci

Cena obejmująca spektakl, animacje i poczęstunek: 40 zł/dziecko.
Informacje i zapisy w Kasie MIK: tel. 783 708 380 lub kasa@mik.waw.pl